Chciała tylko zjeść kebaba, niemal zbankrutowała. Cena mięsnego przysmaku była wyższa niż niejednego samochodu, ale nie mogła się powstrzymać

Chciała tylko zjeść kebaba, niemal zbankrutowała. Cena mięsnego przysmaku była wyższa niż niejednego samochodu, ale nie mogła się powstrzymać Źródło: youtube.com/Maciej je

Kobieta nie zapomni tej nocy nigdy w życiu. Turystka, która była w Jerozolimie po całym dniu zwiedzania miasta postanowiła, że skieruje się do budki z kebabem. Nie mogła jednak przypuszczać, że taka przyjemność wyczyści całe jej konto. Dopiero, gdy wróciła do hotelu, zdała sobie sprawę, na jakie pieniądze została oszukana.

Kobieta przebywająca w Jerozolimie poczuła wielką chęć na kebaba. Danie wycenione na 2 dolary 90 centów, przyciągnęło jej uwagę, a z racji głodu spowodowanym zwiedzaniem Ziemi Świętej, Amerykanka zdecydowała się na ten zakup. Nie wiedziała jednak, że danie będzie ją kosztowało więcej, niż cała wycieczka do Izraela. Ta historia jest przestrogą, aby patrzeć na to, ile pieniędzy pochłania nam płacenie kartą.

Kobieta poszła na kebaba. Niemalże zbankrutowała

Kebab jako danie jest popularny na całym świecie dzięki swojemu dobremu smakowi, szybkiemu przygotowaniu i niskiej cenie. Te wszystkie czynniki sprawiły, że amerykańska turystka przebywająca na wycieczce w Izraelu pokusiła się na zwalczenie swojego głodu przy pomocy popularnego fast foodu. Nie mogła jednak przewidywać, że jej chęć zjedzenia czegoś smacznego skończy się tragicznie.

Gdy weszła do hotelu i sprawdziła na swoim koncie, ile pieniędzy wydała w trakcie wycieczki, okazało się, że jeden posiłek pochłonął jej kwotę przekraczającą 11 tysięcy złotych. Kobieta nagłośniła sprawę na Facebooku, pisząc o oszustwie, jakiego została ofiarą.

- Potrzebuję pomocy, proszę. Czy ktoś może podać adres restauracji tuż przy Bramie Jaffa o nazwie Old City Shwarma? Obciążono mnie 2900$! Shwarma, którą kupiłam, tyle nie kosztowała - napisała kobieta.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Knajpa nie chce oddać pieniędzy

Restauracja, w której kobieta jadła swój posiłek, odniosła się częściowo do historii, mówiąc, że odda Amerykance pieniądze. Problem jednak w tym, że od zakupu dania minął miesiąc, a pieniędzy na koncie jak nie było, tak nie ma.

Dzisiaj grzeje: 1. Włączyła się kamera alarmowa. Przypadkiem odkrył, co jego dziewczyna robi z psem, gdy go nie ma
2. Gessler baraszkuje z partnerem w łóżku, są bez ubrań. Pokazali zdjęcie, a fanów zatkało

- Skontaktowałam się z bankiem obsługującym moją kartę, który dostarczył dodatkowych informacji mających pomóc właścicielom restauracji sprawnie przelać środki- skarży się turystka

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wszedł z ubogim do baru. Musiała interweniować policja
  2. Pielęgniarka myślała, że nikt jej nie widzi. Mama chorej dziewczynki opowiedziała, co kobieta robi z jej dzieckiem
  3. W tragicznym wypadku straciła pamięć, nie wiedziała kim jest jej mąż. Jego reakcja rozrywa serce na pół
  4. Chylińskiej wystarczyły trzy słowa. Mistrzowską ripostę gwiazdy uczestnicy "Mam Talent" zapamiętają na długo
  5. 45-latka urodziła bliźniaki. Ojcem jest syn kobiety

źródło: Wprost

Następny artykuł