Wsiadając do samolotu nie sądziła, że spotka ją coś takiego. Zdjęcie ze środka obiegło już cały świat

Wsiadając do samolotu nie sądziła, że spotka ją coś takiego. Zdjęcie ze środka obiegło już cały świat Źródło: unsplash.com/Suhyeon Choi

Kobieta kupiła bilet na lot, by szybko i komfortowo odbyć swoją podróż. Nie mogła nawet podejrzewać, co zastanie na swoim miejscu w maszynie. Zdjęcie, które pokazuje niezwykły przypadek, błyskawicznie zyskuje popularność w internecie.

Kobieta miała nadzieję, że jej podróż nie będzie się różnić niczym od wszystkich innych lotów. Była w ogromnym błędzie. Spotkała się z rażącym zaniedbaniem ze strony popularnych linii lotniczych, przez co musiała spędzić kilka godzin w bardzo niewygodnej, a przede wszystkim niebezpiecznej pozycji. Warunki, w jakich musiała tkwić, zostały uwiecznione na zdjęciu.

Kobieta zastała na sowim miejscu w samolocie zaskakujący widok

Niecodzienna sytuacja wydarzyła się w samolocie brytyjskich linii easyJet. Kobieta kupiła bilet na lot z Luton pod Londynem do Genewy. Czekało ją kilka godzin spędzonych na pokładzie, dlatego to, co ujrzała na swoim miejscu, musiało ją nie tylko zaskoczyć, ale też przerazić. Jak się okazało, pasażerka dostała miejsce bez oparcia. Ta sytuacja oburzyła sąsiada klientki linii lotniczych. Postanowił uwiecznić całą sytuację, a fotografię umieścił na Twitterze.

Internauci zareagowali na post z nieukrywaną złością. Nie mogli uwierzyć, że obsługa zgodziła się na to, aby ktokolwiek leciał w takich warunkach. Nie dość, że były zwyczajnie niewygodne, to przede wszystkim były niebezpieczne. Kobieta nie mogła zapiąć pasów bezpieczeństwa, a jakiekolwiek turbulencje byłyby dla niej prawdziwą udręką. Nie trzeba nawet wspominać o nadwyrężonym kręgosłupie, co również jest groźne dla zdrowia.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Reakcja linii lotniczych jest oburzająca. Chcieli zatuszować sprawę?

Zdjęcie kobiety lecącej bez oparcia zdobyło zaskakującą popularność w szybkim czasie. Nie ma wątpliwości, że wiele osób będzie źle postrzegać przewoźnika, który pozwala na takie uchybienie. Nic zatem dziwnego, że przedstawiciele easyJet zareagowali na post, jednak nie w taki sposób, w jaki większość by oczekiwała, poproszono bowiem o usunięcie wpisu i przekazanie informacji o locie.

Dzisiaj grzeje: 1. Dramat mamy Kasi podczas ślubu. Nagle rozległ się huk, pilna pierwsza pomoc w kościele

2. Już nie tylko Air Kuchciński. Kolejne afery marszałka wychodzą na jaw

Gdy autor odmówił, odpisano mu, iż taka sytuacja jest niedopuszczalna, a bezpieczeństwo pasażerów jest najważniejsze. Aż ciężko uwierzyć w te słowa po tym, co można zobaczyć na Twitterze. Narażenie życia i zdrowia pasażerki, która zapłaciła za bilet tyle samo, co inni, jest bulwersujące i nie powinno mieć miejsca.

(Fot. Twitter.com/Matthew Harris)

 

  1. Uwielbiana aktorka otarła się o śmierć. Jej zmagania z przerażająca choroba śledziła CAŁA Polska 
  2. Michał Szpak przeszedł samego siebie. Fani już nie spojrzą na niego tak samo
  3. Pozwoliła synkowi wybrać dowolne zwierzę ze schroniska. Jego wybór wzrusza do łez
  4. Tak wyglądała żona Sławomira w dniu swojego ślubu. Ten widok zwali was z nóg, jest nie do poznania
  5. Pies był uwiązany na łańcuchu przez 10 lat. Jego reakcja, gdy został uwolniony miażdży serce

Źródło: Twitter

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu