24-letnia kobieta poszła do lekarza z bólem brzucha. Kiedy lekarz powiedział jej, co jest przyczyną osłupiała

24-letnia kobieta poszła do lekarza z bólem brzucha. Kiedy lekarz powiedział jej, co jest przyczyną osłupiała Źródło: Fot. Pixabay.com

Kobieta nie była wstanie wytrzymać z bólami brzucha, które pojawiły się zupełnie niespodziewanie. Zaniepokojona swoim stanem, udała się do lekarza, by poznać dokładną przyczynę dolegliwości. Pacjentka nie potrafiła uwierzyć w to, co usłyszała.

Kobieta miała 24-lata, gdy zdecydowała się na wizytę u lekarza, po tym, jak ból brzucha stawał się coraz silniejszy. Specjalistka postawił ostateczną diagnozę i choć wszystko wyglądało na to, że ból brzucha minął, następnego dnia stało się coś o wiele bardziej zaskakującego. Gdyby nie partner kobiety, nie wiadomo, co mogłoby się stać.  

Kobieta uskarżała się na ból brzucha. Lekarz postawił diagnozę  

Sasha Hood ma 24 lata i na co dzień mieszka w Wielkiej Brytanii. Kobieta nigdy nie miała większych problemów zdrowotnych, jednak tamtego dnia, wszystko się zmieniło. W przeciągu kilku minut, z niewiadomych przyczyn, pojawił się ból brzucha, a z każdą kolejną stawał się coraz silniejszy. Brytyjka nie mogąc wytrzymać potwornej dolegliwości, udała się do lekarza. Specjalista nie potrzebował wiele czasu, by jednoznacznie stwierdzić, że Sasha jest w ciąży. Kobieta była w ogromnym szoku, bowiem nie starała się o dziecko. Jakby tego było mało, doktor określił, że jest to już ciąża zaawansowana, jednak stwierdzając, że pacjentce nic nie zagraża, odesłał ją do domu. 

Następnego dnia, Hood niespodziewanie zaczęła rodzić. W domu, prócz niej, był również jej partner i to on stał się dla niej jedynym oparciem w tej nieprawdopodobnej sytuacji. Ciężko wyobrazić sobie jej przerażenie, skoro o dziecku dowiedziała się zaledwie dzień wcześniej. Ku uciesze młodej mamy  jednak akcja porodowa zakończyła się powodzeniem. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Dlaczego kobiety nie wiedzą, że są w ciąży? 

Niewielka liczba kobiet, do około 5. miesiąca, nie jest wstanie rozpoznać, że spodziewa się dziecka. Niektóre z nich dowiadują się o tym zaledwie kilka tygodni przed rozwiązaniem, a nawet dzień przed porodem, tak jak było w tym przypadku. Co jednak wpływa na tak zaskakującą sytuację?  

Pierwszym czynnikiem może być brzuch - nie każda kobieta już od pierwszych miesięcy może pochwalić się sporymi, ciążowymi krągłościami. Brzuch drobniejszych pań, nawet w chwili porodu, może być niewielki, co na początku może zmylić samą brzemienną. Kobiety, których miesiączki są nieregularne, również mogą nie zwracać od razu uwagi na jej brak, przez co o ciąży dowiadują się znacznie później. U niektórych jednak krwawienie może występować nawet prawie przez 9 miesięcy błogosławionego stanu, co w połączeniu z innymi czynnikami sprawia, że panie w nieświadomości pozostają do ostatniej chwili. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Gwiazdor "Na Wspólnej" zmarł w samotności i zapomnieniu. Okoliczności jego śmierci do dziś są zagadką
  2. Nie żyje Wanda. Była jedną z największych polskich wokalistek. Przegrała z OKRUTNĄ i bezlitosną chorobą. Miliony Polaków są w rozpaczy
  3. Oliwia miała krwotok z nosa. Chwilę po podaniu leku zmarła
  4. Dziecko nagle zaczęło krzyczeć, wędkarza zamurowało. Do Wisły zaczęła wlewać się czarna jak smoła nieznana substancja
  5. 51-latek zmarł podczas prac polowych, a jego ciało przez 5 godzin leżało na słońcu. Wszystko przez niezrozumiałą decyzję lekarza
  6. "Obliczyłem w pamięci, że nas stać". Kaczyński ujawnił jak wymyślił 500 plus

Źródło: fakt

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News