Kobieta dostała SMS-a. Chwilę później z jego powodu poniosła bolesną śmierć

Kobieta dostała SMS-a. Chwilę później z jego powodu poniosła bolesną śmierć Źródło: pxhere.com

Kobieta otrzymała SMS-a i postanowiła obrócić sytuację w żart. Nie spodziewała się, że przez to w brutalny sposób zostanie pozbawiona życia.

Wracając do domu taksówką, młoda kobieta i jej chłopak nie byli w zbyt dobrym nastroju. 22-latka wymyśliła żart z SMS-em, żeby rozładować napięcie. Nie spodziewała się, że z powodu dalszego biegu wydarzeń, poniesie tragiczną śmierć.

To nie była najlepsza randka, na jaką Sabrina Harooni wybrała się ze swoim 23-letnim chłopakiem. Para wraz z przyjaciółmi oglądała Super Bowl. Po zakończeniu finałowego meczu zamówili taksówkę i odjechali. Z niewiadomych przyczyn oboje byli tego wieczoru zdenerwowani. Wtedy dziewczyna postanowiła, że rozluźni sytuację i wymyśliła dowcip. Uśmiechając się do ekranu telefonu, powiedziała, że napisał do niej były chłopak. Nie sądziła, że dalszy ciąg wydarzeń będzie tak dramatyczny.

Kobieta zginęła z powodu niewinnego żartu

23 letni Nicholas Forman był wściekły. Próbował odebrać partnerce telefon, ale kobieta na to nie pozwoliła. Do tej pory jedynie śmiała się z udanego żartu i wybuchu zazdrości Nicholasa. Nie podejrzewała jednak, że złość jej chłopaka eskaluje do takich rozmiarów. Sabrina zmarła w ciągu doby.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kobieta prawdopodobnie nie spodziewała się tak agresywnej reakcji ze strony chłopaka. Nicholas jak tylko wszedł do domu swojej dziewczyny, zaczął ją katować. Mężczyzna wpadł w amok i bił Sabrinę bez przerwy. W dodatku po jakimś czasie wyciągnął telefon i zaczął wszystko nagrywać. Sprawca miał krzyczeć "oto, co dostają zdradzający kłamcy". Po tym film się urywa. Nicholas przestał znęcać się nad Sabriną dopiero, gdy kobieta straciła przytomność.

Dzisiaj grzeje: 1. Policja siłą wyrzuciła ją z plaży. Wszystko przez strój kąpielowy, który miała na sobie

2. Informacyjny chaos, mnóstwo zabitych. Trwa pilna akcja pod centrum handlowym

Śledczy ustalili, że po tym kobieta została przewieziona do szpitala taksówką, którą wezwał napastnik. Stan Sabriny był bardzo ciężki. Dziewczyna zmarła w szpitalu w skutek obrażeń. Nicholas został już aresztowany i postawiono mu zarzut morderstwa pierwszego stopnia. Niepokojący jest fakt, że zatrzymany mężczyzna uśmiechał się do kamery i pokazał obraźliwy gest. Wydarzenie miało miejsce w Stanach Zjednoczonych.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zdjęcie trafiło do sieci, widać wszystko. Nagle z wody cała mokra wyszła Magda Gessler
  2. Zamiast 500 plus będzie 200 plus. Rząd podjął decyzję, rodziny muszą sobie radzić same
  3. Przyznali się do oszustwa w Królowych życia. Widzowie będą wściekli
  4. Harry już dłużej nie mógł ukrywać prawdy. Powiedział, co stało się na sekundy przed śmiercią Diany, oburzające
  5. Gotujesz rosół drobiowy? Najlepsi szefowie kuchni dodają jeden składnik, który gwarantuje niepowtarzalny smak

źródło: Fakty24

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News