kobieta ciało rana postrzałowa
Screen TVP 3 Rzeszów
Joanna Szwalikowska - 7 Października 2020

Jej mąż został znaleziony z raną postrzałową. Nieoficjalnie: znaleziono ciało 66-latki

Zaginiona 66-letnia kobieta prawdopodobnie odnaleziona, nieoficjalne najnowsze informacje. Poszukiwania trwały od kilku dni. Jej mąż kilka dni temu został odnaleziony z raną postrzałową głowy.

Czy zaginiona 66-letnia kobieta została odnaleziona? Tak wynika z najnowszych, nieoficjalnych doniesień mediów. 66-latka była poszukiwana od kilku dni. Odnalezione ciało może należeć do niej.

ministerstwo zdrowiaDecyzja ministerstwa zapadła nagle. Wiemy o co chodzi, Polacy dowiedzą się dopiero jutroCzytaj dalej

Zaginiona kobieta prawdopodobnie odnaleziona, nieoficjalne informacje

W Surowej, wsi znajdującej się w województwie podkarpackim w pobliżu Mielca we wtorek 6 października odnalezione zostały ciało kobiety. Jak wynika z nieoficjalnych doniesień, prawdopodobnie należy ono do poszukiwanej 66-latki, której mąż został odnaleziony w sobotę 3 października z raną postrzałową głowy, informuje serwis ele24.pl. Poszukiwania wszczęte zostały w sobotę. Właścicielka gospodarstwa agroturystycznego zgłosiła nieobecność gość, którzy wyjechali dzień wcześniej.

- Kobietę zaniepokoiła nieobecność gości, którzy dzień wcześniej wyjechali razem przed południem. Według relacji właścicielki gospodarstwa małżeństwo miało udać się do Glin Wielkich na ryby - poinformowała asp. Urszula Chmura, oficer prasowy policji w Mielcu, cytowana przez Wirtualna Polskę. To właśnie tam miało zostać odnalezione ciało 70-latka. Mieszkaniec Kielc miał ranę postrzałową głowy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Policja poszukuje przestępcówPilny apel policji. Oto wizerunki najbardziej niebezpiecznych przestępców, widzieliście ich?Czytaj dalej

- Dzień później, kilka kilometrów od miejsca ujawnienia zwłok, znaleziono samochód, którym poruszało się małżeństwo - przekazała policjantka, cytowana przez Wirtualną Polskę. Z nieoficjalnych doniesień wynika, że przy ciele mężczyzny znajdował się pistolet domowej roboty. Oficjalny powód śmierci nie został jednak jeszcze podany.

66-latka była nadal poszukiwana. W Surowej odnaleziony został samochód, którym poruszało się małżeństwo. Śledczy prowadzili poszukiwania w tej okolicy. W działania zaangażowanych zostało kilkudziesięciu policjantów, strażacy zarówno państwowej, jak i ochotniczej straży pożarnej, a także nurkowie z sonarem. Wykorzystano również śmigłowiec, drona i psy policyjne.

Dzisiaj grzeje:

1. Właśnie się zaczęło, wielki chaos. Blokady na drogach, ogromne utrudnienia w ruchu, w akcji policja

2. Ministerstwo zdrowia potwierdziło. Warszawa trafi do żółtej strefy? Rzecznik MZ „na 99 procent”

3. Dziś ponad 3 tysiące zarażeń koronawirusem. Pękła bariera, której każdy się obawiał

Ciało 66-latki odnaleziono w Surowej, w pobliżu miejsca, w którym znajdował się samochód małżeństwa. Według informacji opublikowanych przez serwis echodnia.pl, policja nie poinformowała, jaka była przyczyna śmierci 66-letniej kobiety z Kiel. Prawdopodobnie mogło być to rozszerzone samobójstwo.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ciężko uwierzyć, pracownicy sanepidu urządzili sobie pielgrzymkę na Jasną Górę. Internauci nie mają litości
  2. Czym jeździ Grzegorz Krychowiak? Prawdziwy potwór wart fortunę jest postrachem szos (FOTO)
  3. Zmiany na Wszystkich Świętych. Minister właśnie ogłosił, jakie obostrzenia zostaną wprowadzone
  4. Na miejscu straż, karetki, z samochodu nic nie zostało. Nie żyje 5 osób, wśród ofiar mogą być Polacy
  5. Szef WHO przekazał niebywałe informacje. Fantastyczna nowina ws. koronawirusa
  6. Niebywałe delicje, najlepsza surówka z buraków, którą zrobisz w 5 minut. Domownicy oniemieją z zachwytu

Mężczyzna znalazł dziwne jajkoZnalazł na podwórku bardzo dziwne jajko. Kilka sekund później pękło, rzucił się do ucieczkiCzytaj dalej

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News