kobieta niebezpieczeństwo
Lubelska Policja
Joanna Szwalikowska - 7 Września 2020

Na spacerze z psem zauważyła dziwne kamienie. Podeszła bliżej i zrozumiała, że jest w ogromnym niebezpieczeństwie

64-letnia kobieta wychodząc na spacer, nie spodziewała się, że zakończy się on tak spektakularnym odkryciem. Podczas przechadzki z psem natknęła się na bardzo dziwne kamienie. Gdy podeszła bliżej, zrozumiała, że znalazła się w ogromnym niebezpieczeństwie. Konieczna była interwencja odpowiednich służb.

64-letnia kobieta podczas spaceru z psem natknęła się na szokujące znalezisko. Mieszkanka gminy Zamość wybrała się na przechadzkę z psem, podczas której przypadkowo odkryła znajdujące się w pobliżu jej posesji bardzo dziwne kamienie. Gdy podeszła bliżej, zrozumiała, że jest to coś zupełnie innego. Wiedziała, że znalazła się w ogromnym niebezpieczeństwie.

Niestety potwierdzono, że uwielbiany aktor zmarłZ ostatniej chwili: Żona przekazała tragiczną wiadomość o śmierci aktoraCzytaj dalej

64-letnia kobieta odkryła dziwne kamienie w pobliżu swojej posesji, okazało się, że jest to coś zupełnie innego

64-latka pochodząca z gminy Zamość podczas niedzielnego spaceru ze swoim psem natknęła się na granaty pochodzące z czasów II wojny światowej. Jak się okazało, było ich o wiele więcej, niż wydawało się początkowo. Konieczna była interwencja saperów, którzy zajęli się zabezpieczeniem niewybuchów.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Lech Wałęsa dzieciPilnie strzeżona tajemnica wyszła na jaw. Lech Wałęsa ma 8 dzieci, wiemy co dziś robiąCzytaj dalej

- Saperzy z Chełma, którzy przybyli zneutralizować zagrożenie, łącznie odnaleźli i zabezpieczyli 16 grantów ręcznych - poinformowała Komenda Wojewódzka Policji w Lublinie na stronie internetowej. 64-letnia kobieta wyszła na spacer z psem, podczas którego udało jej się zauważyć, że w pobliżu jej posesji znalazły się trzy niewybuchy. Natychmiast zawiadomiła policję.

- Granaty zostały prawdopodobnie wypłukane z ziemi przez padający na początku września deszcz. Znajdowały się około 200 metrów od zabudowań - czytamy w komunikacie prasowym. Na miejscu niezwłocznie pojawili się funkcjonariusze policji, którzy zabezpieczyli teren do czasu, gdy na miejscu pojawią się saperzy. Kiedy jednak wojskowy patrol saperski z Chełma dojechał, okazało się, że niewybuchów jest o wiele więcej. Łącznie udało się odnaleźć 16 granatów ręcznych.

Dzisiaj grzeje:

1. Mamy potwierdzenie, uczniowie natychmiast rozpoczynają zdalną naukę. Fatalna sytuacja w renomowanym liceum

2. Kierowco, będziesz bardzo zadowolony. Rewolucyjne zmiany dotyczące prawa jazdy zostały zatwierdzone

3. Media obiegła tragiczna wiadomość. Nie żyje legendarny komentator, przegrał z okropną chorobą

Policja przypomniała o tym, że niewybuchy są bardzo niebezpiecznie. W przypadku ich odnalezienia, należy natychmiast poinformować policję. Miejsce znaleziska powinno zostać dobrze zabezpieczone tak, aby osoby nieświadome zagrożenia nie podeszły zbyt blisko oraz nie narażały się na niebezpieczeństwo. Pamiętajmy, że odnalezionych niewybuchów pod żadnym pozorem nie powinniśmy dotykać, ani tym bardziej zabierać z miejsca, w którym zostały odkryte.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Podczas festiwalu w Opolu Maryla Rodowicz zrobiła coś niespodziewanego. Wielu było zaskoczonych
  2. Naukowcy o rosyjskiej szczepionce na COVID-19. Niesamowite wiadomości
  3. Widzowie TVP nie mieli o niczym pojęcia. Wyciekło nagranie zza kulis Festiwalu w Opolu
  4. Polacy nie wytrzymali, wystarczyło jedno zdjęcie Rydzyka. Niewiarygodne, co się stało
  5. Alicja Majewska została bardzo przykro potraktowana w Opolu. Mało kto miał pojęcie o incydencie sprzed lat
  6. Prosta, ale obłędnie pyszna surówka z pora, nie ma nic lepszego do obiadu, same witaminy

Mężczyzna znalazł dziwne jajkoZnalazł na podwórku bardzo dziwne jajko. Kilka sekund później pękło, rzucił się do ucieczkiCzytaj dalej

Źródło: Onet

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News