Nie zauważyła, że kot wskoczył do pralki. Godzinę później załamana pędziła do weterynarza

Nie zauważyła, że kot wskoczył do pralki. Godzinę później załamana pędziła do weterynarza Źródło: facebook.com

Kobieta popełniła przerażającej pomyłkę. W trakcie robienia porządków, Stefani Carroll-Kirchoff nie zauważyła, że do pralki, w której chciała zrobić pranie, wskoczył jej ukochany kot Felix. Zwierze zostało zalane wodą i pogruchotane przez mechanizm urządzenia. Weterynarze wydali diagnozę, która załamała Amerykankę.

Kobieta do końca życia nie będzie mogła sobie tego wybaczyć. W trakcie robienia prania, Stefani Carroll-Kirchoff zupełnie nie zauważyła, że w pralce, w której umieściła brudne ubrania, znajduje się dość niespodziewany gość - jej ukochany kot. Gdy maszyna przestała pracować, a kobieta otworzyła drzwiczki, ze środka wyszedł wyraźnie przerażany i potłuczony kot. Szybka interwencja weterynarza nie pomogła i pupil Kirchhoff już na zawsze będzie się zmagał z koszmarnymi problemami zdrowotnymi.

Kobieta popełniła błąd. Jej kot został wyprany przez pralkę

Po zmierzeniu się z pralką, kot Felix bardzo cierpiał i praktycznie nie mógł się poruszać. Sam fakt, że zwierze nie utopiło się w maszynie, można uznać za swoisty cud. Właścicielka zwierzęcia przyznaje, że jej pupil bardzo często lubił robić sobie drzemki w środku bębna, ale zawsze sam wychodził przed włożeniem ubrań do prania. Tym razem jednak Stefani nie zauważyła swojego zwierzaka, a ten najwyraźniej spał mocniej, niż zwykle. 

Dzisiaj grzeje: 1. W ciągu roku umarł jej mąż i miała operację mózgu, część twarzy ma sparaliżowaną. Druzgocące doniesienia o Annie Marii Wesołowskiej
2. Znany aktor po rozwodzie wpadł w alkoholizm. Nałóg prawie zniszczył mu życie

Po tym, jak pralka przestała pracować, kobieta znalazła obolałego Felixa i wraz z córką pojechały natychmiast do weterynarza.

- Płakała tak strasznie, że nie mogłam zrozumieć, co do mnie mówi. W końcu zrozumiałam, że Felix został wyprany w pralce - wspomina w rozmowie z Fox News córka kobiety, Carroll McCullough.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zwierzę czeka długa rehabilitacja

Po pierwszym przebadaniu Felixa przez weterynarzy, diagnozy nie były obiecujące. Specjaliści wykryli kilka złamań, wstrząśnienie mózgu i ślepotę. Na szczęście reakcja właścicielki była na tyle szybka, że udało się odratować część wzroku kota, a złamania były możliwe do nastawienia.

- Nigdy sobie tego nie wybaczę. On jest miłością naszego życia. Słodki, kochany Feliksie - kochamy cię bardziej, niż możesz sobie wyobrazić - napisała właścicielka kota na portalu w mediach społecznościowych. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jesteś mamą lub tatą? Jeśli nie zdążysz do końca września, możesz stracić 1500 złotych
  2. Mama pana młodego na weselu była głodna, więc skosztowała pachnącego dania. Chwilę później już nie żyła
  3. "Mąż wydziela mi pieniądze, po 10 zł na dzień". Magda nie wie co dalej robić
  4. Nagranie ze ślubu 10-latki z dorosłym mężczyzną obiegło świat. Po jego obejrzeniu można być w szoku
  5. Mąż błagał Edytę, by pozwoliła się zbiorowo zgwałcić. W centrum miasta nie był w stanie obronić jej ani siebie

źródło: Zwierzakowe Newsy

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News