Wczoraj prowadziła gang i sprzedawała narkotyki, dzisiaj prosi o żelazny list

Wczoraj prowadziła gang i sprzedawała narkotyki, dzisiaj prosi o żelazny list Źródło: Facebook/MagdalenaKralka

Kobieta z Krakowa, piękna blondynka, fanka Cracovii - takimi słowami można określić Magdalenę Kralkę. Tę lepszą jej stronę. A z drugiej strony mamy zupełnie inne określenia - przewodnicząca gangu, kiboli i dilerka.

Kobieta podejrzewana o kierowanie gangiem kibiców - to brzmi iście filmowo. Jeżeli dodamy do tego zajmowanie się handlem narkotykami na szeroką skalę wyjdzie nam niesamowita postać. Kto nie chciałby obejrzeć tego filmu? Jednak Magdalena Kralka nie jest bohaterką produkcji. Chociaż nie wiadomo, gdzie obecnie przebywa, jest postacią jak najbardziej realną, a do tego wyjątkowo niebezpieczną. 

Kralka według śledczych kierowała grupą kiboli Cracovii i dorabiała na sprzedaży narkotyków. Prokuratura Krajowa twierdzi, że w jej posiadaniu mogło być do 55 ton marihuany. Szacowana wartość takiej ilości narkotyków to około 88 milionów. Podobno dysponuje także 120 kg kokainy, której wartość w euro to mniej więcej 4 miliony.

Kobieta stojąca na czele gangu prosi o żelazny list?

Mecenas w imieniu Magdaleny Kralki złożył do Sądu Okręgowego wniosek, kobieta chciałaby bowiem otrzymać żelazny list. Dzięki niemu mogłaby przebywać na wolności podczas trwania rozprawy i odpowiadać z wolnej stopy. Sędzia nie ma wyznaczonego czasu, do kiedy musi zapaść decyzja.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

W 2017 roku do więzienia trafił jej partner, również jeden z liderów kiboli Cracovii. Odsiaduje wyrok za uprowadzenie mężczyzny, którego razem z kolegami potraktował w przerażający sposób. Trzech z nich trzymało uprowadzonego, a czwarty wykręcił mu nogę. Był także duszony i bity.  

Dzisiaj grzeje: 1. Nastolatek myślał, że przygarnął szczeniaka. Rósł w zastraszającym tempie, specjaliści musieli zabrać zwierze w specjalne miejsce
2. Andrzej Grabowski powiedział całą prawdę o polskiej polityce. Tak mocnych słów z jego ust jeszcze nie słyszeliśmy

Na dzień dzisiejszy za Magdaleną z Krakowa został wysłany Europejski Nakaz Aresztowania. Poszukiwana jest też przez Interpol. Nie wiadomo, gdzie przebywa, a każda osoba, która wie, gdzie się znajduje lub pomaga jej w ukrywaniu się, jest narażona na karę pozbawienia wolności do 5 lat, jeśli jak najszybciej nie poinformuje o tym fakcie organów ścigania. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jesteś mamą lub tatą? Jeśli nie zdążysz do końca września, możesz stracić 1500 złotych
  2. Dziewczyna rzuciła liścik recepcjonistce. Gdy kobieta go przeczytała, w pośpiechu zawiadomiła policję
  3. Podczas balu skierowała do gwiazd TVN kilka słów prawdy o Woźniaku-Staraku. Nagle zapanował smutek
  4. Nie zauważyła, że kot wskoczył do pralki. Godzinę później załamana pędziła do weterynarza
  5. Kiedy Oliwia powiedziała, jak pracuje, wszyscy zaczęli się śmiać. Ale jak dodała, ile zarabia, nie było im już do śmiechu

źródło: onet

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News