Kobieta zabiła 8 szczeniąt na oczach psiej matki. W ten sposób chciała dać jej "ważną" nauczkę

Kobieta zabiła 8 szczeniąt na oczach psiej matki. W ten sposób chciała dać jej "ważną" nauczkę Źródło: materiały prasowe

Kobieta zdecydowała się dać suczce najboleśniejszą lekcję. Na jej oczach zamordowała cały miot bezbronnych szczeniaków. Jak mówi, chciała dać psu cenną lekcję.

Kobieta zachowała się jak prawdziwa bestia. Bez skrupułów zabiła osiem małych piesków na oczach ich matki. Wyczerpana suka nie mogła zareagować, gdy jej maleństwa powoli umierały przez bezsensowne okrucieństwo człowieka. Tłumaczenia morderczyni zwierząt zwalają z nóg.

Wyjątkowa brutalność. Kobieta zabija po kolei 8 szczeniąt

W niektórych państwach problem z bezdomnymi psami jest bardzo poważny. Tak jest miedzy innymi w Indiach, gdzie widok bezpańskich psów chodzących po ulicach nikogo nie dziwi. Mieszkańcy najczęściej nie mogą pozwolić sobie na zatrzymanie bezdomnego czworonoga, ale zazwyczaj zwierzaki im nie przeszkadzają. Zazwyczaj są przyzwyczajone do ludzi i nie są groźne.

Pewna ciężarna suczka miała jednak wyjątkowego pecha. 4-letnie zwierzę poczuło, że zaraz urodzi i szukało spokojnego kąta. Wybrała podwórko pewnej mieszkanki Indii, gdzie na świat przyszło aż 8 szczeniaków. Gdy właścicielka posesji to zobaczyła, wpadła w szał. Postanowiła zabić wszystkie pieski w wyjątkowo okrutny sposób: uderzała nimi o kamienie aż te umarły. Wszystko cały czas obserwowała wycieńczona suczka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Morderczyni nie ucieknie od sprawiedliwości

Po zamordowaniu całego miotu kobieta postanowiła zakopać martwe szczenięta na polu. Cała sytuacja została opisana przez tamtejszą prasę, do tego wzbudziła zainteresowanie tamtejszych służb. Wiadomo, że mieszkanka Indii odpowie za swój czyn, klasyfikowany jako szczególne okrucieństwo wobec zwierząt. Najbardziej jednak zaskakuje motyw, jakim się kierowała.

Dzisiaj grzeje: 1. Oskarżano ją o to, że byłą królową mafii. Zabrała głos po śmierci Staraka
2. Nie żyje 30-letnia piosenkarka. Zginęła w straszliwym wypadku, osierociła malutką córkę

Oskarżona wyznała, że chciała dać suce nauczkę. Mordując pieski na jej oczach chciała dać jej do zrozumienia, żeby ta więcej się nie pokazywała na jej podwórku. Taki powód wydaje się wręcz kuriozalny. Na pewno nie taka lekcję wyciągnęła z niej psia mama - zapamięta raczej, jak okrutni potrafią być ludzie nawet wtedy, gdy nie robi im się krzywdy.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jesteś mamą lub tatą? Jeśli nie zdążysz do końca września, możesz stracić 1500 złotych
  2. 11-letnia dziewczynka wręczyła nauczycielce liścik. Były w nim tylko dwa słowa, kobieta od razu powiadomiła policję
  3. Panna młoda w kluczowej chwili ślubu wyszeptała do ukochanego ohydne słowa. Nie wiedziała, że ma ukryty mikrofon
  4. Omyłkowo wysłał żenującego SMS-a do żony zamiast kolegi. Treść była dla kobiety poniżająca
  5. Mały syn powiedział mamie, że chce umrzeć. Zorganizowała dla niego akcją na niebywałą skalę

Źródło: Newsner

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News