Kobieta dostała od partnera pierścionek zaręczynowy. Zobaczyła go i była ogromnie rozczarowana. "To najsmutniejsza rzecz, jaką kiedykolwiek widziałam"

Kobieta dostała od partnera pierścionek zaręczynowy. Zobaczyła go i była ogromnie rozczarowana. "To najsmutniejsza rzecz, jaką kiedykolwiek widziałam"

Kobieta otrzymała długo wyczekiwany pierścionek zaręczynowy od swojego partnera. Spojrzała na błyskotkę i poczuła zawód. Nie spodziewała się, że jej wybranek może ją tak potraktować.

Kobieta podzieliła się w internecie historią swojego pierścionka zaręczynowego. Ozdoba, którą otrzymała od swojego narzeczonego, głęboko ją rozczarowała. Zapytała innych użytkowników znanego portalu, co myślą na temat jej przypadku. 

Kobieta przeżyła szok

Kobieta wyczekiwała dnia, w którym jej narzeczony wreszcie poprosi ją o rękę. Kiedy jednak doszło do wymarzonej chwili, przeżyła wyjątkowo smutne rozczarowanie. Symboliczna ozdoba, którą podarował jej wybranek, w żaden sposób nie podkreślała uroczystego charakteru zaręczyn. Głęboko rozczarowana postawą swojego przyszłego małżonka, poprosiła internautów o rozstrzygnięcie.

- Jesteśmy razem od 8 lat, a od 3 rozmawiamy o małżeństwie. Oto pierścionek zaręczynowy, na który tak długo oszczędzał, żeby mi go podarować. Czy wyjdę na materialistkę, jeśli powiem, że rozczarowało mnie to maleństwo? - zapytała użytkowników Reddita anonimowa kobieta.

Świeżo upieczona narzeczona wkleiła zdjęcie swojego pierścionka. Na odpowiedź użytkowników portalu nie musiała długo czekać. Wielu z nich podzieliło się z nią swoimi przemyśleniami.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Jeśli zaczynasz wypowiedź od słów 'nie jestem materialistką, ale', to dalej nie musisz nic mówić. Jesteś pozerką, której zależy tylko na kasie. Żal mi tego faceta - wypomniał autorce wpisu jeden z użytkowników portalu.

- Wygląda bardzo nowocześnie i gustownie. Pamiętaj, że dostałaś go od faceta, który musi cię naprawdę kochać - dorzucił kolejny.

Innego zdania była żeńska część czytelników. Kobiety od razu wsparły autorkę.

- To najsmutniejsza rzecz, jaką kiedykolwiek widziałam. Też nie jestem materialistką, ale ten pierścionek nie wygląda dobrze. Powinnaś mu o tym powiedzieć - poradziła kobiecie inna dziewczyna.

- Wolałabym przyjąć oświadczyny bez pierścionka, niż dostać coś takiego. Albo jest naprawdę biedny, albo zwyczajnie sobie z ciebie zakpił - skomentowała ostro następna użytkowniczka. 

Dzisiaj grzeje: 1. Oskarżano ją o to, że byłą królową mafii. Zabrała głos po śmierci Staraka
2. Nie żyje 30-letnia piosenkarka. Zginęła w straszliwym wypadku, osierociła malutką córkę

Autorka wpisu nie rozstrzygnęła ostatecznie nurtującego ją problemu. Komentatorzy jej historii pozostali podzieleni, a ona sama została ze skromnym, niesatysfakcjonującym pierścionkiem. Jedno jest pewne: niepozorna ozdoba rzuciła długi cień na szczęśliwą przyszłość jej związku.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jesteś mamą lub tatą? Jeśli nie zdążysz do końca września, możesz stracić 1500 złotych
  2. 11-letnia dziewczynka wręczyła nauczycielce liścik. Były w nim tylko dwa słowa, kobieta od razu powiadomiła policję
  3. Panna młoda w kluczowej chwili ślubu wyszeptała do ukochanego ohydne słowa. Nie wiedziała, że ma ukryty mikrofon
  4. Kobieta zabiła 8 szczeniąt na oczach psiej matki. W ten sposób chciała dać jej "ważną" nauczkę
  5. Matka miała 3 promile alkoholu we krwi. W wózku płakała 2-letnia córeczka

źródło: wp

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News