Kobieta zaczęła piersią karmić dziecko w restauracji. Gdy klient zwrócił jej uwagę, jej reakcja wbiła go w krzesło

Kobieta zaczęła piersią karmić dziecko w restauracji. Gdy klient zwrócił jej uwagę, jej reakcja wbiła go w krzesło Źródło: Carol Lockwood/Facebook

Kobieta była w restauracji, kiedy jej dziecko zaczęło domagać się jedzenia. Młoda mama natychmiast zaczęła karmić maluszka piersią. Niestety, jej zachowanie nie przypadło do gustu klientowi, który znajdował się w lokalu. Po zwróceniu jej uwagi, kobieta zareagowała natychmiast. Jej reakcja zaskoczyła mężczyznę.

Kobieta niedawno została mamą. Melanie Dudley cieszyła się, że jej synek w końcu pojawił się na świecie. Młoda mama pewnego dnia postanowiła spotkać się z przyjaciółmi w restauracji i zabrać swoje dziecko. Nie spodziewała się, że ktoś będzie miał problem, z tym że karmi syna. 

Kobieta zaczęła karmić piersią w restauracji 

Już w restauracji Melanie Dudley spotkała się z paroma przyjaciółmi. Podczas wspólnego jedzenia, 3-miesięczny synek zaczął domagać się, by mama go nakarmiła. Normalnym zwyczajem Melanie w takich momentach było odsłonięcie piersi i podanie dziecku pokarmu.

Jej zachowanie nie spodobało się mężczyźnie, który także przebywał w lokalu. Klient czuł się nieswojo, widząc, że matka karmi piersią swoje dziecko. Kobieta była zaskoczona, gdy podszedł do niej i poprosił, by się zakryła. Melanie od razu spełniła jego prośbę, zupełnie zaskakując mężczyznę. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kobieta spełniła prośbę mężczyzny 

Karmiąca matka postanowiła spełnić prośbę mężczyzny, by się zakryć. Jednak, zamiast zasłonić pierś, Melanie założyła chustę na głowę, zakrywając swoją twarz. Jej reakcja rozbawiła wszystkich gości w lokalu. Mężczyzna nawet nie skomentował tego, co zrobiła. 

- Ściągnęłam chustę, którą byłam przez chwilę zakryta, bo nie pozwalał na nią upał – mojemu dziecku było bardzo gorąco, zresztą mi również. Byłam wtedy na wakacjach! - zdradziła w rozmowie z dziennikarzami "Today". 

Dzisiaj grzeje: 1. Z ostatniej chwili: 12 województw objętych pomarańczową strefą. TVN ostrzega mieszkańców
2. Myślała, że jej objawy są wynikiem stresu. Nie wiedziała, że jej życie wisi na włosku
3. Więźniowie nie dali żyć ojcu, który zabił miesięcznego Wiktorka. Porażające, co zrobili w areszcie

Całe zdarzenie zostało uwiecznione na fotografii przez przyjaciółkę młodej mamy, która natychmiast zamieściła je w mediach społecznościowych. Zdjęcie szybko stało się hitem w sieci. Internauci są pod wielkim wrażeniem młodej mamy, nie mogą także zrozumieć, dlaczego mężczyźnie przeszkadzało, że kobieta karmi swoje dziecko. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ministerstwo właśnie zabrało głos. Obostrzenia wracają w Polsce, wiadomo co się stanie z Polakami
  2. Minister Emilewicz ostatecznie ucięła wszelkie nadzieje wielu Polaków. Nie ma odwrotu
  3. Fatalne informacje dla wielu Polaków. W konkretnym przypadku chrzest jest nieważny i musi zostać powtórzony
  4. Chcieli skorzystać z toalety w schronisku. Ich oczom ukazał się porażający widok, natychmiast złapali za telefon
  5. Rossmann rozdaje produkty znanej marki w wyjątkowej ofercie. Sklep czeka oblężenie

Źródło: Webniusy

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News