Rodzina zgłosiła zaginięcie kobiety, a ta leżała martwa we własnym domu. Tajemnicza śmierć 36-latki

Rodzina zgłosiła zaginięcie kobiety, a ta leżała martwa we własnym domu. Tajemnicza śmierć 36-latki Źródło: flickr/lukas_plewnia/

Kobieta przez dłuższy czas nie kontaktowała się ze swoimi bliskimi, co niezwykle ich zaniepokoiło. Sprawa została zgłoszona na policję, po czym wszczęto poszukiwania. 36-latkę udało się odnaleźć, jednak martwą. Ciało było w potwornym stanie.

36-letnia kobieta została uznana za zaginioną po tym, jak urwał się z nią kontakt. Funkcjonariusze rozpoczęli poszukiwania, które trwały 4 dni. Po odnalezieniu zwłok wszczęto śledztwo, które na chwilę obecną pozostawia więcej pytań niż odpowiedzi. Specjaliści wciąż nie potrafią ustalić zbyt wielu faktów, co czyni sprawę jeszcze bardziej tajemniczą.  

Rodzina zgłosiła zaginięcie. Chwilę później znaleziono jej ciało 

Do potwornego odkrycia doszło w jednym z domów przy ul. Krzyżanowickiej w Bochni w województwie małopolskim. Wiadomo, że jakiś czas przed zawiadomieniem policji, rodzina 36-latki straciła z nią kontakt, co wydało im się niezwykle podejrzane i zmotywowało do zawiadomienia odpowiednich służb. 

Funkcjonariusze rozpoczęli poszukiwania kobiety, a jednym z pierwszych, sprawdzanych przez nich miejsc był jej dom. To właśnie tam odnaleziono zwłoki, które najprawdopodobniej należą do poszukiwanej. Mundurowi pracujący przy sprawie tłumaczą, że ciało znajdowało się w potwornym stanie, co uniemożliwiło jednoznaczne ustalenie tożsamości. Śledczy są jednak niemalże pewni, że zwłoki należą do poszukiwanej 36-latki, jednak w celu odpowiedniej weryfikacji, oddano je do badania DNA. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Jak zginęła kobieta? 

Na chwilę obecną na ma zbyt wielu informacji w sprawie przyczyn zgonu. Po ustaleniu tożsamości, ciało zostanie przekazane do sekcji zwłok, która da ostateczną odpowiedź. W tym czasie funkcjonariusze pracują nad zebraniem materiału dowodowego oraz przesłuchaniu bliskich osób, które mogłyby posiadać istotne informacje w sprawie. Wiadomo, że jedną z teorii branych pod uwagę jest nieumyślne spowodowanie śmierci. 

Dzisiaj grzeje: 1. Pilny alarm RCB w Polsacie. Przygotujcie się dziś na najgorsze, znajdźcie bezpieczne schronienie
2.Twoje dziecko chodzi do szkoły? Już niedługo zapłacisz za to nawet 1700 zł

- Zwłoki zostały zabezpieczone celem wykonania badań DNA, które dadzą stuprocentową odpowiedź, czy to jest właśnie ta poszukiwana kobieta. Zostaną też przeprowadzone badania, które pozwolą na ustalenie przyczyny zgonu. Zebrane w toku czynności materiały zostały przesłane do Prokuratury Rejonowej w Bochni w celu wszczęcia śledztwa w kierunku nieumyślnego spowodowania śmierci  - mówi Dominika Półtorak z Komendy Powiatowej Policji w Bochni. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nie żyje legendarna artystka. Odeszła niespodziewanie, rodzina i fani są zrozpaczeni, nie wiedzą co ją zabiło
  2. Ojciec Marii Sadowskiej, gwiazdor programu "Tęczowy Music Box" oskarżony o pedofilię. Miał zgwałcić kilkadziesiąt dziewczynek [18+]
  3. Alicja pojechała na wakacje do Łeby. Nigdy tam nie dotarła, policja ma portret mordercy, pomóżmy go znaleźć
  4. Mama polskich sześcioraczków pokazała, jak będzie wyglądał ich pokój. Urocze zdjęcie
  5. Nowotwór jelita grubego atakuje coraz młodszych ludzi. Najczęstsze objawy są niepozorne, nigdy ich nie lekceważ

Źródło: fakt

 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News