Uprawiali stosunek w oknie 9 piętra. Kobieta nie żyje, mężczyznę ocalił cud

Uprawiali stosunek w oknie 9 piętra. Kobieta nie żyje, mężczyznę ocalił cud Źródło: fot. pexels.com

Kobieta zginęła na skutek tragicznego wypadku, który wydarzył się podczas uprawiania stosunku płciowego. Niestety kochankowie wybrali do tego bardzo złe miejsce. Mężczyźnie cudem udało się przetrwać.

Kobieta wraz z czterema mężczyznami brała udział w zakrapianej imprezie, podczas której poczuła coś więcej do jednego z uczestników zabawy. Kochankowie oddali się miłosnym ekscesom na jednym z parapetów w mieszkaniu, które położone jest na 9 piętrze bloku mieszkalnego. Nie trzeba chyba mówić, że już to nie brzmi jak najlepszy pomysł.

Niestety w pewnym momencie para straciła równowagę i runęła w dół. Co ciekawe mężczyźnie udało się przeżyć upadek z tak dużej wysokości i dodatkowo o własnych siłach oddalił się z miejsca zdarzenia. Niestety jego partnerka nie miała już tyle szczęścia i zginęła na miejscu.

Kobieta wypadła z 9 piętra podczas stosunku

Trzeba przyznać, że ta historia brzmi naprawdę nieprawdopodobnie, jednak wydarzyła się w rosyjskim Petersborgu. W Internecie krąży cała masa historii, jak i zdjęć oraz filmów, na których widzimy obywateli tego kraju w naprawdę dziwnych sytuacjach i można by pomyśleć, że stosunek w oknie na 9 piętrze, to jeszcze nie jest nic niezwykłego.

Jednak niestety chwila uniesienia kosztowała w tym przypadku życie młodej kobiety Bez wątpienia żaden z uczestników imprezy nie przypuszczał nawet, że ich zabawa przerodzi się w koszmar. Niestety kobieta wypadając z okna, ułożyła się na tyle niefortunnie, że upadła wprost na swoją głowę. W takim wypadku nie miała szans na przeżycie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wwiele osób zastanawia się, jak udało się przeżyć jej partnerowi. Całą sprawę bada aktualnie policja, która poszukuje mężczyzny, który wziął udział w tym potwornym wypadku. Wedle początkowych ustaleń kochanek zmarłej kobiety miał niebywałe szczęście, ponieważ wylądował na pobliskich krzakach.

Jego upadek musiał być naprawdę łagodny, ponieważ udało mu się na własnych nogach i bez niczyjej pomocy zbiec z miejsca zdarzenia. Teraz poszukiwany jest przez policję w celu złożenia wyjaśnień odnośnie do tego, co dokładnie wydarzyło się tej felernej nocy.

Miejmy nadzieję, że ta tragiczna historia będzie przestrogą dla osób, które w chwili zapomnienia mogą wpaść na równie nieodpowiedzialne i niebezpieczne pomysły.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie żyje Wanda. Była jedną z największych polskich wokalistek. Przegrała z OKRUTNĄ i bezlitosną chorobą. Miliony Polaków są w rozpaczy
  2. Mąż znanej polskiej wokalistki zmarł w jej ramionach. Gwiazda kompletnie się załamała. Po latach zdecydowała się wyznać całą prawdę
  3. Jurorzy "The Voice Kids" zamarli, kiedy dziewczynka weszła na scenę. Chwilę później z oczu wszystkich popłynęły łzy
  4. Wszyscy przeoczyli jeden ważny szczegół na zdjęciach ze chrztu syna Meghan i Harry'ego. W brytyjskich mediach zawrzało
  5. Synowa Katarzyny Dowbor wywołała burzę. Przyznała, że karmi piersią 1,5 roczne dziecko, matki dostały szału
  6. Jesteśmy wstrząśnięci, zmarła kultowa polska wokalistka, jedna z symboli Warszawy. TVP: przegrała z chorobą

źródło: Popularne

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News