Kobieta operacja
Pixabay
Maria Wieczorek - 7 Stycznia 2020

Poszła na rutynową kontrolę do okulisty. Lekarz spojrzał jej w oczy i pilnie przeprowadził operację

Kobieta była niezwykle zaskoczona, gdy podczas rutynowej wizyty u okulisty okazało się, że musi bardzo szybko przejść poważną operację. Gdyby nie badanie kontrolne, najpewniej straciłaby wzrok. Lekarze na szczęście zadziałali w porę i wydali postawili właściwą diagnozę.

Kobieta, która prawie straciła wzrok, zachęca dziś do odpowiedzialnego podejścia do najważniejszych badań kontrolnych. 50-letnia Louise Jordan szukała czegoś w swojej skrzynce mailowej, gdy natrafiła na wiadomość z przypomnieniem o rutynowej wizycie u okulisty. Jak sama przyznała, coś podpowiadało jej, że naprawdę musi jak najszybciej się na nią wybrać. I bardzo słusznie.

Pogrzeb matkaPełen emocji pogrzeb 10-letniego Adasia, którego zabił 19-letni brat. Słowa zrozpaczonej matki wyciskają łzy z oczuCzytaj dalej

Kobieta nagle dowiedziała się o poważnej chorobie

Podczas badania okazało się bowiem, że kobieta ma czerniaka naczyniówki. Lekarz od razu poinformował ją o zalecanej operacji, na którą bezzwłocznie się zgodziła. Gdyby nie natychmiastowa reakcja, najpewniej straciłaby wzrok.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

RodziceRodzice stracili 3 dzieci w tragicznym wypadku. Pół roku później zdarzył się cud, tata dostał wiadomość i zaczął płakaćCzytaj dalej

Po zabiegu Jordan przeleżała w szpitalu cztery dni. Na szczęście operacja zakończyła się powodzeniem, jednak będzie musiała przejść kolejne badania, aby upewnić się, czy rzeczywiście całkowicie pokonała chorobę.

Szybka operacja przyniosła pozytywne efekty

Dzisiaj grzeje:

1. Była dziewczyna Kuby Wojewódzkiego cała posiniaczona. Fani zaniepokojeni, co się stało modelce?
2. Żona Pawła Królikowskiego przekazała bardzo smutne informacje. W szpitalu doszło do niespodziewanej sytuacji

- To było ogromny szok. Przy braku jakichkolwiek objawów nie spodziewasz się czegoś takiego. Cieszę się, że zorientowałam się w porę. Gdyby tak się nie stało, mogłabym oślepnąć - opowiedziała w rozmowie z mediami Jordan, która zachęca, aby poważnie podchodzić do wszystkich najważniejszych badań, mogących uratować niejedno życie.

Kobieta jest matką dwóch synów. Jeden z nich ma 17, a drugi 19 lat. Jak przyznała, pierwszą rzeczą, o której pomyślała, gdy dowiedziała się o chorobie, był strach, że nie będzie mogła patrzeć, jak jej synowie dorastają. Na szczęście leczenie przebiegło pomyślnie, a Jordan najpewniej udało się pokonać poważne problemy zdrowotne.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Filip Chajzer pochwalił się mamą. "Wygląda młodziej od syna"
  2. Komornik zapuka do drzwi i zabierze pieniądze z Trzynastki. Nowa zmiana może pogrążyć tysiące emerytów
  3. Gwiazda "Pierwszej miłości", "Przyjaciółek" czy "Ojca Mateusza" pilnie trafiła do szpitala. Niepokojący wpis aktorki
  4. Niewyobrażalny dramat w życiu Dagmary. Groził jej uzbrojony gangster, chwilę później stała się jeszcze gorsza rzecz
  5. Nie żyje już 18 Polaków. Specjaliści ostrzegają, najgorsze dopiero przed nami

TTVNiewiarygodne, jak kiedyś wyglądali bohaterowie Googlebox z TTV. Sylwii Bomby i Agi Kotońskiej prawie nie da się rozpoznaćCzytaj dalej

Źródło: Metro News

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News