kobieta upadła reakcja świadków
Zdjęcie poglądowe Facebook Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego w Szczecinie
Joanna Szwalikowska - 6 Listopada 2020

Starsza kobieta przewróciła się i zaczęła umierać. Reakcja świadków jest zatrważająca, ciężko uwierzyć

Kobieta upadła tuż obok dworca. Na miejscu było kilku świadków. Ich reakcja jest wręcz zatrważająca. Niewiarygodne, że taka sytuacja miała miejsce.

Starsza kobieta upadła nagle. Do zdarzenia doszło tuż obok dworca. Reakcja świadków, którzy znaleźli się na miejscu jest szokująca. Niewiarygodne, że od tego doszło.

Premier Morawiecki nie wytrzymał, ma już dość. W mocnych słowach skomentował zachowanie PolakówPremier Morawiecki nie wytrzymał, ma już dość. W mocnych słowach skomentował zachowanie PolakówCzytaj dalej

Kobieta nagle upadła, reakcja świadków zdarzenia szokuje

Dramatyczne zdarzenie miało miejsce w Tarnowskich Górach. Wedle raportu jednego z lokalnych portali, doszło do niego w czwartek 5 listopada późnym popołudniem obok dworca autobusowego. Świadkowie zdarzenia opisali całą sytuację.

71-letnia kobieta miała nagle przewrócić się. Doszło wówczas do zatrzymania akcji serca, niestety zmarła. Według opisu przedstawionego przez świadków, ani jedna osoba nie zdecydowała się ruszyć kobiecie na pomoc.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Rodzice weszli rano do pokoju córeczki i zamarli, dziecko zniknęło. Miesiąc później dostali telefon i zaczęli płakaćRodzice weszli rano do pokoju córeczki i zamarli, dziecko zniknęło. Miesiąc później dostali telefon i zaczęli płakaćCzytaj dalej

Jak opisuje "Super Express", do zdarzenia doszło w czwartek 5 listopada ok. godz. 17.00. Wszystko działo się w pobliżu dworca autobusowego w Tarnowskich Górach. Lokalny portal, tarnogórski.info.pl, poinformował, iż kobieta nagle upadła i doszło do zatrzymania akcji serca.

Na miejscu szybko pojawili się ratownicy medyczni. Niestety, było już za późno, by kobieta miała szanse na przeżycie. Seniorka zmarła. Lokalny serwis opublikował również wstrząsające wyznania świadków, którzy byli na miejscu zdarzenia.

- Przejeżdżałam tamtędy samochodem, gdy było już za późno. Dużo ludzi stało, wszyscy tylko się wpatrywali i robili zdjęcia. Usłyszeliśmy tylko rozmowę, że wcześniej było tam też kilka osób, ale nikt nie pomógł - opisywali internauci.

- Jak słucham, że nikt jej nie pomógł, bo się bali covida to krew mnie zalewa. Nie trzeba robić usta usta, ale masaż serca niczym nie grozi a mógł uratować - dodała inna kobieta. Sprawą miała już zająć się prokuratura.

- Prokurator nie był na miejscu zdarzenia, na skutek okoliczności przekazanych mu przez dyżurnego policji zdecydował o wydaniu zwłok. Ustalenia wskazywały na to, że nie było działania osób trzecich - przekazała Anna Szymocha-Żak, prokurator rejonowy w Tarnowskich Górach.

Dzisiaj grzeje:

1. TVN bije na alarm. Wszystko zacznie się już o 22, lepiej nie wychodzić z domu

2. Ginekolog: „Większość moich pacjentek popełnia jeden błąd. Mam dość, zacznijcie w końcu myśleć”

3. Od poniedziałku obowiązkowe testy na koronawirusa dla Polaków. Niespodziewanie trafiliśmy na "czerwoną listę"

Jak dodała prokurator, na ten moment nie jest ona w stanie potwierdzić informacji o tym, że nikt nie udzielił kobiecie żadnej pomocy medycznej.

Relacja świadków zdarzenia jest porażająca. Jak się okazuje, nikt nie zdecydował się na pomoc kobiecie ze względu na strach przed zakażeniem. Jak widać, strach przed wirusem okazuje się odbierać niektórym ludziom odwagę, by pomóc osobie, która nagle upada na ziemię i zaczyna umierać

Najlepsze newsy dnia:

  1. Próbowali nauczyć dziecko mówić. Nagle do akcji wkracza pies, niewiarygodna reakcja pupila rozweseli każdego
  2. Tragiczna wiadomość obiegła całą Polskę. Nie żyje Wojciech Włodarczyk, jego syn zginął tragiczną śmiercią
  3. Fatalne wiadomości dot. salonów kosmetycznych i fryzjerskich. Niektóre z nich muszą zostać zamknięte od zaraz
  4. Rząd miał wykupić chryzantemy od sprzedawców. Nagle okazało się, że wielu z nich nie dostanie pieniędzy, powód dobija
  5. Dziś premier oficjalnie ogłosił. Polacy zbyt długo musieli czekać, chodzi o największy szpital
  6. PS5 się wyprzedało. Sony potwierdza brak sprzedaży w dniu premiery
  7. Bardzo bliskie spotkanie z morskim stworem. Nagranie "połknięcia" kajakarek podbija internet
Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Źródło: Super Express, tarnogórski.info.pl

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News