Kobieta schowała się w budzie
twitter.com Policja Lubelska
Irmina Jach - 6 Listopada 2020

Pod osłoną nocy zrobili niewybaczalną rzecz. Gdy wkroczyła policja, jedna z kobiet schowała się w budzie psa

Kobieta, która została przyłapana na przestępstwie, z obawy przed konsekwencjami swoich czynów, schowała się przed nadjeżdżającym patrolem policji w psiej budzie. Trudno uwierzyć w wydarzenia, które miały miejsce na terenie wsi leżącej w województwie lubelskim. Pewna rodzina pod osłoną nocy posunęła się do niewybaczalnej rzeczy.

Kobieta, która dopuściła się wykroczenia, poniosła surowe konsekwencje swoich czynów. Artykuł, który opisuje zajście z jej udziałem, szybko zyskał jednak miano internetowego hitu. Trudno się dziwić. Złodziejka okazała się być bardzo pomysłowa.

Z ostatniej chwili: nie żyje aktorka znana z największych hitów z TVP, TVN i PolsatuZ ostatniej chwili: nie żyje aktorka znana z największych hitów z TVP, TVN i PolsatuCzytaj dalej

Kobieta ukryła się przed policją w psiej budzie

Do nietypowego wydarzenia doszło na terenie gminy Hrubieszów w województwie lubelskim. Strażnicy graniczni, którzy pełnili służbę w okolicy, w późnych godzinach wieczornych, około 22:00, zobaczyli przez kamerę termowizyjną biegnące po polu kobiety.

Dostrzegli również samochód osobowy, obok którego stał mężczyzna. Kiedy strażnicy podeszli do niego, by zapytać, kobiety, które znajdowały się w tym czasie na polu, zaczęły uciekać.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Rodzice weszli rano do pokoju córeczki i zamarli, dziecko zniknęło. Miesiąc później dostali telefon i zaczęli płakaćRodzice weszli rano do pokoju córeczki i zamarli, dziecko zniknęło. Miesiąc później dostali telefon i zaczęli płakaćCzytaj dalej

- Straż Graniczna pełniąca służbę na tym terenie dostrzegła na kamerze termowizyjnej osoby biegające po polu i zbierające do worków pietruszkę - relacjonowała, Edyta Krystkowiak, rzeczniczka prasowa policji w Hrubieszowie.

Według dotychczasowych ustaleń policji, 38-letni mężczyzna z żoną i teściową przyjechali na wieś nocą, aby ukraść warzywa. Mąż miał stać "na czatach", a kobiety zabierać pietruszkę z pola.

- Jak ustalono, mężczyzna z żoną i teściową przyjechali tam nocą, aby skraść warzywa. 38-latek miał stać na "czatach", a żona i teściowa grasowały w tym czasie po polu. Właściciel pola, widząc całe zajście, dogonił jedną z kobiet na polu. 36-latka próbowała się schować za słupem. Druga z pań, 53-latka, okazała się o wiele bardziej pomysłowa. Schowała się w budzie dla psa stojącej na jednej z pobliskich posesji. Kiedy funkcjonariusze odnaleźli ją tam, na zewnątrz stał przywiązany na łańcuchu pies - mówiła funkcjonariuszka.

- Wartość skradzionej pietruszki oszacowano na kwotę około 30 zł. Natomiast mundurowi ukarali dwie mieszkanki gminy Hrubieszów mandatami karnymi w wysokości 500 zł - dodała policjantka.

Kradzież, która przyniosła konsekwencje w postaci ogromnych mandatów, okazała się być bardzo nieopłacalna. Straty finansowe były kilkudziesięciokrotnie wyższe niż przewidywany zysk.

Dzisiaj grzeje:

1. Nagle wprowadzono obowiązkowy test na koronawirusa dla Polaków. Niespodziewanie przykre informacje

2. Nie żyje gwiazda ”Titanica” i ”Powrotu do przyszłości”. Fani są zdruzgotani, odeszła legenda

3. Zakaz przemieszczania się na Boże Narodzenie? Premier Morawiecki zabrał głos w sprawie świąt

Niestety, kradzieże na polach są prawdziwą plagą, która spędza sen z oczu plantatorów. Złodzieje uważnie obserwują otoczenie i przywłaszczają wszystko na co potencjalnie mogą znaleźć nieuczciwych kupujących. Wielu przestępców przyłapywanych jest na gorącym uczynku.

Wbrew pozorom drobne kradzieże mogą przynieść duży zysk. Pietruszka, na którą połasili się złodzieje, jest stosunkowo drogim warzywem. Obecnie jej cena sięga 8 zł/kg, podczas gdy marchew kosztuje 2-3 zł/kg. Piętnastominutowa akcja generuje zarobek w wysokości kilkuset złotych.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Bezdomnemu zostały 2 miesiące życia. Jego ostatnia wola sprawia, że łzy płyną po policzkach
  2. Przekazano tragiczną wiadomość, nie żyje były piłkarz Korony Kielce. Miał tylko 51 lat
  3. Fatalne wiadomości dot. salonów kosmetycznych i fryzjerskich. Niektóre z nich muszą zostać zamknięte od zaraz
  4. Rząd miał wykupić chryzantemy od sprzedawców. Nagle okazało się, że wielu z nich nie dostanie pieniędzy, powód dobija
  5. Dziś premier oficjalnie ogłosił. Polacy zbyt długo musieli czekać, chodzi o największy szpital
  6. Olbrzymia wpadka ABW. Skutki pomyłki mogą okazać się dla kontrwywiadu opłakane
  7. 26-letni Joe Biden wywołał zachwyt na całym świecie. Internauci nie mogą oderwać wzroku od zdjęcia z młodości

Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Źródło: Fakt/Polsat News

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News