Dyrektor miał robić tak potworne rzeczy, że przed wejściem do gabinetu kobieta zwymiotowała ze strachu. Szczegóły są zatrważające

Dyrektor miał robić tak potworne rzeczy, że przed wejściem do gabinetu kobieta zwymiotowała ze strachu. Szczegóły są zatrważające Źródło: Pixabay / Free-Photos

Kobieta była tak przerażona wizytą w gabinecie przełożonego, że dostała ataku paniki. Jej koleżanki postanowiły ujawnić straszną prawdę o praktykach, których rzekomo dopuszcza się wobec pracownic dyrektor krakowskiego teatru.

Kobieta była tak przerażona wizytą w gabinecie szefa, że zwymiotowała. To zmotywowało jej koleżanki, do złożenia zbiorowego oskarżenia o mobbing i molestowanie seksualne przeciw dyrektorowi krakowskiego teatru Bagatela. Pismo trafiło do prezydenta miasta, Jacka Majchrowskiego. Szczegóły jego rzekomego zachowań są oburzające.

- Gdy jedna z naszych koleżanek po wyjściu od dyrektora dostała ataku paniki i zaczęła wymiotować z przerażenia po tym, jak była napastowana, uznałyśmy, że nie możemy dalej milczeć. Zorientowałyśmy się też, że dyrektor wybiera na ofiary coraz młodsze dziewczyny - powiedziały kobiety rozmawiając z portalem Tvn24.

Kobieta była przerażona wizytą w gabinecie dyrektora. Zwymiotowała ze strachu

Osiem pracownic teatru Bagatela złożyło podpisy pod zbiorowym oskarżeniem dotyczącym mobbingu i molestowania seksualnego, którego miał rzekomo dopuszczać się wobec nich dyrektor placówki, Henryk Jacek Schoen. Do niestosownych zachowań miało dochodzić już od kilku lat. Wśród podpisanych pod oskarżeniem są zarówno obecne, jak i byłe pracownice teatru. Pismo trafiło do prezydenta Krakowa, Jacka Majchrowskiego. List dostarczyła aktorka Alina Kamińska, która również miała być ofiarą nagannych praktyk. W piśmie można przeczytać o przerażających zachowaniach przełożonego, których miał się dopuszczać wobec pracownic. 

- W jednym z teatralnych korytarzy Schoen miał objąć kobietę, przyciągnąć do siebie i wepchnąć język do ust. Udało jej się wyrwać, ale za chwilę miała stawić się w gabinecie dyrektora na służbowym spotkaniu - napisały.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

W rozmowie z dziennikarzami kobiety opowiedziały o przykrych doświadczeniach, które przeżyły po kontakcie z dyrektorem. Przyznały, że na ofiary wybierał kobiety niezamężne i niemające partnerów oraz samotne matki, którym początkowo miał oferować pomoc

- Podczas spotkania rozmawiamy o czymś merytorycznie, a on nagle zawiesza głos. I bez związku zaczyna opowiadać, co by ze mną robił, gdyby był moim chłopakiem. Mówił mi, że mam piękną skórę i chciałby ją pieścić - opowiada w rozmowie z TVN24 jedna z molestowanych kobiet.

Na tym jednak niestety nie koniec. 

- Podczas pierwszej premiery przytulił mnie. Na początku się ucieszyłam, ale zaraz zesztywniałam, gdy poczułam, że ręką zjechał na pośladki. Potem zaczęło się napastowanie słowami: erotyczne podteksty w każdej rozmowie, dyszenie - dodaje kolejna.

Kobieta nie była jedyną ofiarą dyrektora krakowskiego teatru Bagatela

Według molestowanych pracownic, to tylko kilka przykładów na niestosowne zachowania których dopuszczał się 68-latek. Jedna z nich przepłaciła to załamaniem nerwowym i musiała przejść terapię. Inna zmuszona była odejść z pracy.

Dzisiaj grzeje: 1. Najsmutniejsze wiadomości o Beacie Tyszkiewicz! Fani są zdruzgotani

2. Kocia mama uratowała szczeniaka w niezwykły sposób. Jej poświęcenie wręcz odbiera mowę, zachowała się zupełnie jak człowiek

Oskarżony dyrektor zdecydowanie zaprzecza wszelkim doniesieniom o jego niestosownym zachowaniu. Twierdzi, że o zarzucanych mu czynach dowiedział się dopiero z pisma, które pokazał mu prezydent miasta. Nie przyznaje się do żadnego z oskarżeń. Jacek Majchrowski skierował sprawę do prokuratury.

- Zarzuty poznałem z pisma, które przedstawił mi pan prezydent Jacek Majchrowski i stanowczo oświadczam, że żaden, podkreślam, żaden z tych zarzutów nie jest prawdziwym zarzutem, to wszystko jest nieprawda. W tym momencie właściwie nie mam nic więcej do dodania - oświadczył Henryk Jacek Schoen.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Policja ZABRAŁA już 8 tys. dowodów rejestracyjnych. Wystarczy, że jeździsz konkretnym autem
  2. 22-letnia polska aktorka zabiła siebie i swojego ukochanego. Po latach wyszła na jaw smutna prawda o ich związku
  3. Żona przypadkiem natknęła się na sekretny notes męża. Gdy zajrzała do środka poznała powalającą prawdę i kolana się pod nią ugięły
  4. Jeden z największych banków w Polsce wydał nagłe ostrzeżenie dla klientów. Mogą stracić swoje wszystkie pieniądze
  5. Tata odkrył powód śmierci żony, dziecka w jej brzuszku i trzech synków. Złamał mu serce

źródło: Interia

Następny artykuł