Brzuch kobiety rósł w nieskończoność, myśleli, że to ciąża. Partner od razu ją zostawił, gdy zobaczył, co faktycznie jest w środku

Brzuch kobiety rósł w nieskończoność, myśleli, że to ciąża. Partner od razu ją zostawił, gdy zobaczył, co faktycznie jest w środku Źródło: Facebook.com zanzabardave.dahir

Kobieta przekazała partnerowi radosne wieści, mężczyzna nie mógł doczekać się, kiedy zostanie ojcem. Brzuch jego ukochanej cały czas rósł, a sytuacja stawała się podejrzana. Kiedy lekarze powiedzieli mu, co jest w środku, nie mógł w to uwierzyć. Natychmiast zadecydował o rozstaniu.

Kobieta oznajmiła partnerowi, że jest w ciąży, mężczyzna nie krył radości. Nie mógł doczekać się, kiedy zostanie tatą. Brzuch jego ukochanej stale rósł, a kiedy przyszedł czas porodu, para wybrała się do szpitala. Lekarze przekazali mężczyźnie szokujące informacje, od razu zostawił partnerkę.

Kobieta poznała partnera przez internet

Paul Servat z Kanady poznał Barbarę Bienvenue przez internet, a ich relacja szybko się rozwinęła. Pomiędzy parą pojawiło się uczucie, a kiedy po dwóch miesiącach 37-latka oznajmiła partnerowi, że jest z nim w ciąży, ten przyjął to z radością. Paul nie mógł się doczekać, kiedy powita na świecie swojego potomka.

Mijały kolejne tygodnie, a brzuch jego ukochanej stale rósł. Kobieta powiedziała Paulowi, że spodziewają się bliźniąt. Ta informacja zaskoczyła mężczyznę, jednak na tym się nie skończyło. Kolejne tygodnie przynosiły kolejne szokujące wiadomości. Ostatecznie, Paul i Barbara oczekiwali na piątkę dzieci, a brzuch 37-latki robił się ogromny.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Kiedy rodzina i bliscy Paula dowiedzieli się o ich sytuacji, od razu rzucili się na pomoc. Przekazali parze mebelki, ubrania i inne rzeczy, potrzebne by skompletować wyprawkę dla tak licznego rodzeństwa. Kiedy nadszedł 34. tydzień ciąży, podekscytowany 35-latek zabrał swoją ukochaną do szpitala. Kiedy przybyli do placówki, lekarze przekazali mu wstrząsające wieści.

Kobieta oznajmiła partnerowi, że jest z nim w ciąży. Para miała spodziewać się pięcioraczków

Paul zabrał ukochaną do szpitala Sainte-Justine w Montrealu, w trakcie badań lekarze wyjawili mu szokującą prawdę. Barbara przez cały czas go oszukiwała. Paul dowiedział się, że jego ukochana nie jest i nie była w ciąży, a pracownicy szpitala nigdy wcześniej jej nie widzieli, chociaż mówiła mu, że regularnie przyjeżdżała tu na badania kontrolne. Nie mógł uwierzyć w to, co usłyszał.

– Pozwoliła mi wybrać imiona dzieci. Moi rodzice byli tak niesamowicie szczęśliwi, że zostaną dziadkami. Całe moje życie w ciągu sekundy straciło jakikolwiek sens  – wyznał zrozpaczony mężczyzna.

Dzisiaj grzeje: 1. Zakaz, który rozwścieczył Polaków, już nie obowiązuje. Mamy potwierdzenie

2. Wideo - Kuriozalny wypadek. Podwójne potrącenie na rondzie. Ucierpiała kobieta udzielająca pomocy

3. Pilny komunikat do wszystkich Polaków. Sytuacja lada moment będzie krytyczna

Po poznaniu prawdy Paul zdecydował się rozstać z Barbarą. Mężczyzna długo dochodził do siebie po rozczarowaniu, jakie zafundowała mu ukochana. Początkowo lekarze podejrzewali u 37-latki ciążę urojoną, jednak z powodu wyjątkowej sytuacji, została ona skierowana na badania psychiatryczne.

– Oddam wszystkie te dary, jakie ofiarowali mi wspaniali przyjaciele i członkowie rodziny. Jestem dobrym człowiekiem, z kłamstwami Barbary nie miałem nic wspólnego – zapowiedział Paul.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Beata Kozidrak wyszła na scenę, nagle w jej oczach pojawiły się łzy. Trudno powstrzymać emocje
  2. Pszczoły mają lek na nowotwory. Zaskakujące wnioski naukowców
  3. Bardzo smutne wyznanie Hanny Gronkiewicz-Waltz. Usłyszała od lekarzy porażającą diagnozę
  4. Tragedia w północnej Polsce. Umierał na oczach rodziny, wielki ból
  5. Ogromna wpadka gwiazdy TVP na festiwalu w Opolu. Wszyscy patrzyli tylko na jej nogi, dramat
  6. Cukinia i papryka w cudownej kompozycji, magii dodaje nieziemska zalewa. Najlepiej zrobić porządny zapas, znika błyskawicznie

Źródło: Lolmania

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News