Dramat w Lublinie, zakrwawione zwłoki kobiety leżały w porzuconym busie. Zabójca chciał, ale nie potrafił uciec

Dramat w Lublinie, zakrwawione zwłoki kobiety leżały w porzuconym busie. Zabójca chciał, ale nie potrafił uciec Źródło: Policja Lubelska

Kobieta została znaleziona martwa w dość niecodziennym miejscu. Dla osoby, która natrafiła na jej ciało, musiał być to szokujący i mocno nieprzyjemny widok. Policja natychmiast zjawiła się na miejscu zdarzenia i podjęła odpowiednie czynności. Co ważne, udało się pochwycić sprawcę.

Kobieta w bestialski sposób została pozbawiona życia. Dramatyczne wydarzenia miały miejsce w dużym, polskim mieście. Świadkowie, którzy znaleźli ciało, wręcz oniemieli. Podobnie jak policjanci, którzy przybyli na miejsce - ich interwencja była błyskawiczna.

Kobieta została znaleziona w opuszczonym busie przez przypadek

To miał być spokojny wieczór, spędzony na rozmowach, zabawie i sączeniu wysokoprocentowych trunków. Jednak 1 września późnym wieczorem wydarzyło się coś, co doprowadziło do tragedii. Towarzystwo składało się m.in. z 60-letniej kobiety, 48-latka i kilku innych osób. O ile początkowo wszyscy bawili się nieźle, kilka godzin później doszło do scysji.

Na lubelskim Czechowie na parkingu w opuszczonym busie, świadek, który powiadomił policję, znalazł zmasakrowane ciało starszej kobiety. Z trzęsącymi rękoma zadzwonił po służby, a funkcjonariusze zaczęli oględziny miejsca zdarzenia. Wobec postępujących czynności szybko wyjaśniło się to, co mogło zajść na parkingu. Według śledczych doszło do awantury.

Domniemany sprawca śmiertelnego pobicia został znaleziony w krzakach

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Kobieta spożywała alkohol wspólnie ze znajomymi. Podczas libacji doszło do nieporozumienia i awantury, podczas której została dotkliwie pobita. Kobieta w wyniku odniesionych obrażeń zmarła - wytłumaczył komisarz Kamil Gołębiowski z lubelskiej policji. Oprócz tego błyskawicznie udało się ująć podejrzanego.

Dzisiaj grzeje: 1. Oskarżano ją o to, że byłą królową mafii. Zabrała głos po śmierci Staraka
2. Nie żyje 30-letnia piosenkarka. Zginęła w straszliwym wypadku, osierociła malutką córkę

W pobliskich zaroślach policjanci trafili również na leżącego 48-latka. Mężczyzna zdecydowanie znajdował się pod wpływem alkoholu, w dodatku jego ubranie było pokryte śladami krwi. Dokładne badania pokażą, czy to krew 60-latki. Na tę chwilę został zabrany do aresztu, ponieważ po sprawdzeniu jego danych w bazie był już wielokrotnie notowany.

48-latek był już karany za podobne przestępstwa, a jego kartoteka może sugerować, że to on pobił swoją znajomą na śmierć. Jeśli dojdzie do postawienia go przed sądem, będzie odpowiadał za zabójstwo z recydywą - za kratami spędził blisko 30 lat swojego życia.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jesteś mamą lub tatą? Jeśli nie zdążysz do końca września, możesz stracić 1500 złotych
  2. Gwiazdor TVP przeżył śmierć kliniczną. Przerażające, zdradził, co zobaczył po tamtej stronie
  3. Gdy zobaczył Donalda Tuska schował się przed nim do szafy. Europoseł PiS ujawnił szczegóły incydentu
  4. Omyłkowo wysłał żenującego SMS-a do żony zamiast kolegi. Treść była dla kobiety poniżająca
  5. Mały syn powiedział mamie, że chce umrzeć. Zorganizowała dla niego akcją na niebywałą skalę

Źródło: Super Express

Następny artykuł