Była uzależnioną od heroiny narkomanką z rynsztoka. Dziś jest najpiękniejszą kobietą w kraju

Była uzależnioną od heroiny narkomanką z rynsztoka. Dziś jest najpiękniejszą kobietą w kraju Źródło: Screen/Daily Mail

Kobieta przez całe swoje nastoletnie życie była uzależniona od heroiny. Przez lata nikt nie mówił jej, że jest piękna i nie czuła się też zbytnio kochana. Pewnego dnia jednak wszystko się zmieniło i dziś uznawana jest za jedną z najpiękniejszych kobiet w kraju.

Kobieta, którą dziś prawie cała Anglia zna jako jedną z najpiękniejszych osób w państwie, kiedyś wyglądała zupełnie inaczej. Postanowiła kiedyś wziąć udział w konkursie miss, choć nie wierzyła, że ma jakiekolwiek szanse na zwycięstwo. Sędziowie oraz widzowie, którzy dowiedzieli się o przeszłości 25-latki, nie mogli uwierzyć, że tak się zmieniła. Kobieta wyznała, że niegdyś była uzależniona od heroiny i żyła w rynsztoku. 

Kobieta, która była heroinistką, dzisiaj jest jedną z bardziej znanych modelek w Anglii

Atlanta Wilsher to uczestniczka konkursu Miss Anglii. Choć nie zwyciężyła konkursu, to jednak widzowie show ciągle ją pamiętają. Na tle wszystkich kobiet wyróżniał ją przepiękny, szczery uśmiech, a także złote blond włosy. Atlanta została obdarzona niezwykłą urodą, choć przez wiele lat nie była tego świadoma. Była zniewolona przez nałóg narkotykowy, który doprowadził ją do bankructwa i sprawił, że wylądowała w rynsztoku.

 - Nie spałam, nie jadłam - byłam w rozsypce. Byłam wyczerpana fizycznie i emocjonalnie (...). Nienawidziłam siebie, ale nie widziałam, jak z tego wyjść. Myślałam, że już nigdy nie będę prowadziła normalnego życia - mówi w rozmowie z Daily Mail.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Dzisiaj grzeje: 1. Do seniorów trafią ogromne pieniądze. Kwoty zwalają z nóg, a dojdzie do tego już wkrótce

  1. Twoje dziecko chodzi do szkoły? Już niedługo zapłacisz za to nawet 1700 zł

Wstrzykiwała sobie dożylnie heroinę nawet dziesięć razy dziennie

Atlanta przez lata spała na ulicach, a każde pieniądze, jakie miała, przeznaczała na heroinę. Jak podaje Daily Mail, potrafiła wstrzykiwać sobie narkotyk nawet dziesięć razy dziennie. Nałóg omal nie doprowadził do jej śmierci. Na szczęście ta niezwykle piękna dziewczyna odważyła się pewnego dnia stanąć na scenie konkursu Miss Anglii.

To doświadczenie zupełnie odmieniło jej życie. Dodało Atlancie pewności siebie, a także zmotywowało do powaznych zmian. Dzisiaj Atlanta jest modelką i inspiruje tysiące osób uzależnionych od narkotyków, którzy patrząc na nią, widzą nadzieję na własne wyrwanie się ze szponów potwornego nałogu.

Fot. screen/YouTube/Miss England Contest

  1. Ojciec Marii Sadowskiej, gwiazdor programu "Tęczowy Music Box" oskarżony o pedofilię. Miał zgwałcić kilkadziesiąt dziewczynek [18+]
  2. Znana piosenkarka była bita przez partnera, znęcał się również nad ich małą córką. Jej wyznanie jest wstrząsające
  3. Mąż wysłał Marcie sms-a z Anglii. Zatkało ją, gdy zobaczyła treść wiadomości
  4. Przygarnęli małego puszystego szczeniaczka. Oczy wam wyjdą z orbit, gdy zobaczycie jakie zwierzę z niego wyrosło!
  5. Mąż pochował żonę w głębokiej śpiączce. W trumnie znaleziono ślady drapania

Źródło: Daily Mail

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu