Kobieta nagle zaczęła krzyczeć, po czym się podpaliła. Koszmar na przystanku autobusowym.

Kobieta nagle zaczęła krzyczeć, po czym się podpaliła. Koszmar na przystanku autobusowym. Źródło: Pixabay - arembowski

Kobieta doprowadziła do wielkiego zamieszania, gdy usłyszeliśmy o jej nietypowym czynie. Ku wielkiemu zdziwieniu wszystkich obecnych na przystanku osób postanowiła podpalić się. Sytuacja wyglądała przerażająco.

Kobieta nagle podpaliła się, czego nie mógł przewidzieć nikt z obecnych na miejscu. Potrzebna była natychmiastowa interwencja policji i straży pożarnej w związku z niebezpieczeństwem, które mogło powstać również wobec innych osób przebywających na miejscu. Na miejscu rozgrywał się prawdziwy koszmar i tylko szybka pomoc ze strony służb mogła sprawić, że nie dojdzie do tragedii.

Świadkowie zdarzenia twierdzą, że sytuacja była naprawdę przerażająca. Kobieta zaczęła ponoć niespodziewanie krzyczeć, jednak nawet to nie mogło być sygnałem, że za moment dojdzie do samopodpalenia. Ostatecznym sygnałem był jednak fakt, że mieszkanka Wrocławia zaczęła oblewać się niezidentyfikowaną cieczą. Jej charakterystyczny zapach już po chwili dał wszystkim do zrozumienia, co stanie się za chwilę.

Kobieta nagle zaczęła oblewać się nieznaną cieczą

Do strasznego zdarzenia doszło wczoraj wieczorem we Wrocławiu, tuż przy pętli autobusowej Poświętne obok CH Marino. Stojący obok kobiety przechodnie postanowili jak najszybciej wezwać służby, gdy tylko doszło do podpalenia. Ludzie nie pozostali bierni wobec tego, co dzieje się tuż obok nich. Nikt nie chciał pozwolić, by kobieta straciła życie.

Przechodnie przewrócili płonącą kobietę na trawnik, dzięki czemu po chwili przestała się palić, jednak nie oznaczało to, że pomoc ze strony policji i straży pożarnej nie była już potrzebna. Ogień niebezpiecznie przeniósł się na trawę, więc potrzebna była interwencja. Niedługo potem pojawiła się karetka z ratownikami, którzy zabrali kobietę do szpitala.

Dzisiaj grzeje: 1. Myślał, że pies nie żyje. Na drugi dzień, gdy usłyszał, że zwierzę piszczy, tylko polał je wodą
2. Wysokie kary za parkowanie koło Biedronki. Klienci już powiadomili policję

Na szczęście nie doszło do tragedii. Mieszkanka Wrocławia targnęła się na własne życie, jednak udało się ją uratować. Wszystko dzięki przytomnemu zachowaniu świadków zdarzenia. Za ten czyn z pewnością należą im się słowa pochwały. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Póki co nie wiadomo zbyt wiele o tajemniczej kobiecie. Pojawiły się wiadomości, że w stanie ciężkim trafiła do szpitala, jednak jej życiu nie zagraża na ten moment niebezpieczeństwo. Nie wiadomo również, czy udało się już ustalić motywy jej działania. Policja niebawem dostarczy nam kolejny raport.

Najlepsze newsy dnia:

    1. Córka Anny Przybylskiej pokazała ZBYT wiele? Jej najnowsze zdjęcie szokuje
    2. Michał Szpak nago w łóżku! Fanki masowo mdleją. Tak gorącego zdjęcia dawno nie było!
    3. Mąż pochował żonę w głębokiej śpiączce. W trumnie znaleziono ślady drapania
    4. Porażające nagranie w Polsacie. Winda ruszyła i napięła sznurek, dziecko zawisło w kabinie
    5. Cyklon brytyjski już niedługo uderzy w Polskę. IMGW wydało pilne ostrzeżenia

Źródło: Indy100

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News