Kobieta zauważyła niepokojący znak na podwórku sąsiadów. Gdy poszła zobaczyć, co się dzieje, zamarła

Kobieta zauważyła niepokojący znak na podwórku sąsiadów. Gdy poszła zobaczyć, co się dzieje, zamarła Źródło: pixabay/arembowski

Kobieta dokonała okropnego odkrycia u sąsiadów. Jej czujność wzbudził jeden mały znak, na który większość z nas nie zwróciłaby uwagi.

Kobieta postanowiła sprawdzić co dzieje się z jej sąsiadami po tym jak zaalarmowała ją dziwna aktywność na ich podwórku. Nie od dziś wiadomo, że dobry sąsiad niejednokrotnie lepszy jest niż najlepszy system ochrony. 

Zupełnie się tego nie spodziewała

Kobieta, która wezwała na miejsce swojego odkrycia policjantów to mieszkanka wsi Ponikiew pod Wadowicami w województwie małopolskim. Jej czujność wzbudziły psy, które dość mocno ujadały na podwórku i sprawiały wrażenie bardzo głodnych. Dodatkowo niepokojący był fakt, że od jakiegoś czasu nie widziała swoich sąsiadów. Wszystko to połączone w jedną całość wystarczyło, by kobieta postanowiła zajrzeć do domu obok. To co tam zastała wprawiło ją w osłupienie i niedowierzanie. Wielu z nas z krzykiem uciekłoby z miejsca, jednak Pani Zofia wykazała się dużą przytomnością i jasnością myślenia. Nie pozwoliła, aby emocje wzięły górę. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ: 

W kuchni znalazła swoją sąsiadkę, która leżała na wznak w progu kuchni. Kobieta próbowała sprawdzić jej puls, jednak po dotknięciu jej ręki zdała sobie sprawę, że jest ona zupełnie zimna. To jednak nie koniec mrożących krew w żyłach odkryć. W łóżku znalazła męża kobiety, Henryka, który początkowo sprawiał wrażenie, jakby spał, niestety jednak ta wersja się nie potwierdziła. Mężczyzna, podobnie jak jego żona Celina, również nie dawał znaków życia. 

Dzisiaj grzeje: 1. Jeden szczegół z pogrzebu Królikowskiego zadziwia. Dziennikarze zobaczyli, co żona aktora trzymała w ręku

2. Na pogrzebie Pawła Królikowskiego pojawiła się osoba, której nikt się nie spodziewał. Wykonała wzruszający gest

Na miejsce wezwano prokuratora

We wsi o parze zmarłych małżonków. Cieszyli się dobra opinią, choć w prawie każdej rozmowie podkreślano, że zmagali się zarówno z problemami zdrowotnymi, jak i alkoholowymi. Pomimo to byli lubiani w Ponikiewie i ich śmierć to dla wszystkich spory szok. Do całego zdarzenia doszło 4 marca, a na miejsce od razu wezwano prokuratora, aby doglądał działań śledczych. Na ciele obydwojga nie było żadnych fizycznych obrażeń, więc konieczne jest przeprowadzenie sekcji zwłok, aby ustalić konkretne przyczyny zgonów. W domu, na miejscu zdarzenia od razu przeprowadzono badania kryminalistyczne, aby wykluczyć ewentualny udział osób trzecich. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Umyły włosy płynem do higieny intymnej. Spojrzały w lustro, a efekt zaparł im dech w piersiach
  2. Z ostatniej chwili: legenda piłki nożnej cierpi na koronawirusa. Lekarze potwierdzili najgorszą diagnozę
  3. Oryginalny przepis na galaretkę z nóżek z czasów PRL-u. Kiedyś każdy za nią szalał
  4. Paweł Królikowski w mocnych słowach o żonie. Nieprawdopodobne, jak traktowała męża
  5. Mało kto wie, że Małgorzata Ostrowska-Królikowska naciskała na syna w kwestii ślubu. Miała ważny powód, serce pęka
  6. Zjedzenie hitowego produktu może być niebezpieczne dla zdrowia. Lepiej wyrzucić go do śmieci

Źródło: Fakt

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News