Na zdjęciu ukrywa się naga kobieta, dasz radę ją znaleźć? Zadanie dla najbardziej spostrzegawczych

Na zdjęciu ukrywa się naga kobieta, dasz radę ją znaleźć? Zadanie dla najbardziej spostrzegawczych Źródło: Instagram / _dewaldo

Kobieta jest ukryta na zdjęciu, niewiele osób jest w stanie ją od razu dostrzec. Odnaleźć ją na obrazku potrafią tylko najbardziej spostrzegawcze osoby.

Kobieta jest zupełnie naga, ale na pierwszy rzut oka niewiele osób będzie ją w stanie zauważyć. Modelka jest tak dobrze ukryta na fotografii, że tylko najbardziej spostrzegawcze osoby będą w stanie ją odnaleźć. To bardzo ciekawa zagadka, która sprawdzi twoje bystre oko.

Kobieta jest na fotografii zupełnie naga

Modelka nie ma na sobie żadnych ubrań, mimo to zupełnie nie rzuca się w oczy. Fotograf zadbał, by jak najlepiej ukryć ją na zdjęciu. Tylko najbardziej spostrzegawcze osoby są w stanie dostrzec modelkę, wkomponowaną w piękny krajobraz. Zagadka jest naprawdę trudna, bo jej autor opanował swój fach do mistrzostwa.

Na zdjęciu przedstawiono wiejski krajobraz. Na stercie siana, tuż pod ceglaną ścianą, ustawione są rzędy dyni, w różnych rozmiarach, kolorach i kształtach. W tle widać koła od wozów drabiniastych oraz drewniane koszyki i skrzynki. Gdzieś pośród warzyw ukryta jest zupełnie naga modelka, jednak autor fotografii wkomponował ją w swój obraz tak dobrze, że zauważenie jej jest niezwykle trudne.

Zdjęcie z kobietą wśród dyni, to nie jedyna praca zdolnego artysty

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Autorem obrazka jest Jorg Dusterwald. Niemiecki artysta pasjonuje się sztuką zwaną "bodypainting", czyli malowaniem obrazów na ciele ludzkim. Zajmuje się tym już od wielu lat, a swoje działa doprowadził niemal do perfekcji. Mężczyzna prowadzi konto na Instagramie, które śledzi ponad 1700 użytkowników aplikacji. Tam umieszcza wszystkie swoje prace, zarówno fotografie, jak i obrazy.

Dzisiaj grzeje: 1. Polska Miss została zamordowana. Stalker zasztyletował ją w biały dzień
2. Agnieszka Chylińska pokazała rzecz, którą zrobiła jej córka. Serce pęka, żaden rodzic nie wie, jak zareagować

Jego prace zachwycają internautów, a fotografie z ukrytymi modelkami stanowią nie lada wyzwanie dla ich wzroku. Tylko najbardziej spostrzegawcze osoby są w stanie od razu dostrzec modelki na zdjęciach, stworzonych przez mistrza malowania na ciałach.

Wyświetl ten post na Instagramie.

[inkl #Werbung] FREDDY MEETS VEGETABLES 🎃 Für mein #Bodypainting Projekt #NATURE #ART ließ es sich Urgestein @freddy_blackland Fred Gantenberg aus #Berlin nicht nehmen, nach seinem Meeting beim Herrenausstatter LO&GO @rolfeisenmenger in #Hannover in der #KürbisscheuneHagenburg vorbeizukommen. Na ja - und wenn ich die Pinsel schon mal in der Hand habe🖌😉 ...somit war #Bodypaintingmodel Vanni nicht allein, als der geschätzte top #Fotograf @larrrgo die Szenen in besten #fineart Fotos festhielt 📸✔ . #bodyart #malerei #natur #galerie #ausstellung #naturfreunde #bio #biohof #marketing #kalender #wandkalender #natureart #körperkunst #fotomodel #nudeart #legende #fotoshooting #kampagne #werbeagentur #künstleragentur

Post udostępniony przez Jörg Düsterwald (@_dewaldo)

Najlepsze newsy dnia:

  1. Domowe sposoby na złogi w jelitach. W naszym organizmie może być ich nawet 15 kilogramów
  2. Tej nocy reprezentant Polski nie zapomni nigdy. Został ośmieszony przed milionami widzów
  3. 10-latek pochwalił się w sieci, jak maltretuje swojego kota. Nagranie przyprawia o dreszcze, natychmiast zareagowała policja
  4. Niewyobrażalny dramat w życiu Dagmary. Groził jej uzbrojony gangster, chwilę później stała się jeszcze gorsza rzecz
  5. Królowa matka upokorzyła księżną Dianę w najgorszy sposób. Powalające doniesienia, żadna kobieta by tego nie wytrzymała

źródło: Instagram

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News