Kobieta nie obcina włosów
Instagram/rin_rapunzel
Irmina Jach - 5 Grudnia 2020

Nie obcinała włosów przez 15 lat. Kiedy rozpuści włosy, wszyscy padają z wrażenia

Kobieta nie obcinała włosów przez piętnaście lat. Obecnie może pochwalić się wyjątkową fryzurą, która budzi duże uznanie wśród użytkowników mediów społecznościowych. Wielu internautów twierdzi, że przypomina im bajkową Roszpunkę.

Kobieta jako dziecko była zawodową piłkarką. Zwykle nosiła krótką, chłopięcą fryzurę, która umożliwiała jej komfortowe treningi. Jako dwudziestolatka postanowiła zmienić swój wygląd i zaczęła zapuszczać włosy. Nadal trwa w swoim postanowieniu.

Nagły zwrot akcji, księża jednak zorganizują kolędę. Zapadła nieodwracalna decyzja archidiecezjiNagły zwrot akcji, księża jednak zorganizują kolędę. Wiemy gdzie, zapadła ostateczna decyzjaCzytaj dalej

Kobieta nie obcinała włosów przez 15 lat

Rin Kambe ma 35 lat i mieszka w japońskim Tokio. Jej włosy mierzą 170 cm. Internetowa celebrytka nazywana jest "japońską Roszpunką". Zawodowo zajmuje się tańcem i modelingiem. Nietypowa fryzura stała się jej wizytówką.

Zobacz także: Objawy niedoboru witaminy C. Jej brak wpływa na cały organizm

Japonka zdradziła, że jej sposobem na porost czupryny jest dieta bogata w żelazo, regularna aktywność fizyczna i dbanie o zachowywanie odpowiedniego rytmu dobowego. Kobieta przesypia siedem godzin w ciągu doby.

Pielęgnacja tak długich włosów nie należy do prostych. Japonka myje je co 5-7 dni, zużywając mnóstwo szamponu i odżywki. Samo suszenie zajmuje jej około trzech godzin. Zmiana ubrań lub wykonywanie codziennych czynności wymagają spinania pasm w kok.

Dalsza część tekstu pod galerią:

Niejeden może się konkretnie zdziwić. Niewiarygodne, w jakich warunkach mieszka Agnieszka ChylińskaNiejeden może się konkretnie zdziwić. Niewiarygodne, w jakich warunkach mieszka Agnieszka ChylińskaCzytaj dalej

- Myślę, że długie włosy budują pewność siebie. Chcę, aby ludzie lubili siebie i błyszczeli, zapuszczając długie i piękne włosy - zdradziła.

Zobacz także: Małgorzata Kożuchowska jest nieuleczalnie chora. Jej codzienność jest zaskakująca

Kobieta jest bardzo rozpoznawalna w światowych i krajowych mediach. Jej konto na Instagramie obserwuje niemal 30 tysięcy użytkowników z różnych państw.

Japonka to nie pierwsza osoba, która zdecydowała się na taki krok. Mołdawska piękność, Xenia Lanenc, która nie była u fryzjera od czternastu lat, może pochwalić się równie imponującą fryzurą.

Teksty wybrane dla Ciebie:

Do grona rekordzistów należy także 95-latek, który może pochwalić się włosami mierzącymi aż siedem metrów. Staruszek nigdy nie korzystał z usług specjalistów, jego pasma rosły przez całe życie. Do dziś odmawia ich obcięcia.

Podobają wam się włosy Rim Kambe? Czy według was taka fryzura to przesada?

Kobieta włosy

Kobieta włosy

Źródło zdjęć: Instagram @rin_rapunzel

Zobacz także w naszych serwisach:

Ujawniono kto nie musi płacić za abonament RTV. Mamy pełną listę osób zwolnionych z opłatUjawniono kto nie musi płacić za abonament RTV. Mamy pełną listę osób zwolnionych z opłatCzytaj dalej

Źródło: Wprost

 

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News