Od zawsze bała się pitbulla sąsiada. Pewnego dnia pies zaczął szczekać i ruszył do jej domu, natychmiast wezwali karetkę

Od zawsze bała się pitbulla sąsiada. Pewnego dnia pies zaczął szczekać i ruszył do jej domu, natychmiast wezwali karetkę Źródło: facebook/arjanitmehana

Kobieta od kiedy pamięta, bała się psa swoich sąsiadów. Wydawało jej się, ze pitbull jest groźnym stworem, który może doprowadzić do dramatycznych wydarzeń. Pewnego dnia za sprawą psa do jej mieszkania została wezwana karetka.

Kobieta mieszkała na pierwszym piętrze w bloku, a nad nią mężczyzna z psem rasy pitbull. Starszej mieszkance nie spodobało się, że chłopak ma takiego groźnego psa, ale pozostali lokatorzy nie przejmowali się teoretycznie niebezpiecznym zwierzęciem, więc postanowiła sprawdzić, jak będzie się rozwijać sytuacja. 

Starsza kobieta bała się tego psa od pierwszego spotkania

Simba ma tylko złą reputację. Zgodnie ze słowami jego właściciela Arjanita, nikomu nie zrobił krzywy, a prędzej byłby skory do przytulania się i lizania po twarzy, niż pogryzienia kogokolwiek. Niestety, sąsiadka nie dała sobie wytłumaczyć, że psy rasy pitbull mają złą opinię, która nijak się ma do ich prawdziwego charakteru. 

Pierwsze spotkanie starszej sąsiadki z Simbą nie należało do przyjemnych, więc kobieta postanowiła unikać "niebezpiecznego" psa. Od początku była negatywnie nastawiona, ale wszystko zmieniło się momentalnie, kiedy pewnego dnia Simba zrobił coś niesamowitego. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kobieta żyje dzięki reakcji Simby

Pewnego dnia po spacerze Arjanit wracał z Simbą na górę do mieszkania. Niespodziewanie na klatce schodowej pies zatrzymał się przy drzwiach starszej kobiety, zaczął szczekać i w końcu wbiegł do jej mieszkania. 

Okazało się, że Simba pobiegł kobiecie na ratunek. Starsza pani przewróciła się i upadając złamała sobie biodro. Gdyby nie węch i słuch psa, mogłaby spędzić jeszcze wiele godzin na podłodze w mieszkaniu, wijąc się z bólu. Dzięki szybkiej reakcji psa, kobieta została przewieziona karetką do szpitala, gdzie została udzielona jej niezbędna pomoc. 

Dzisiaj grzeje: 1. Ilu mężów miała Elżbieta Jaworowicz? Nigdy nie zgadniecie
2. Niestety, kolejny dramatyczny wieczór w Polsce. Nagły wybuch ognia na południu kraju

Od czasu, kiedy Simba uratował jej życie, kobieta patrzy na niego inaczej. Już nie widzi w nim groźnego i niebezpiecznego psa, który zaraz zje jej rękę - dostrzegła w nim to, jaki jest naprawdę. Od tej pory nie zamierza ufać bezmyślnie powtarzanym stereotypom.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Błyskawiczne pierniczki świąteczne oczarują całą twoją rodzinę. Miękkie i pyszne ozdobią każdy wigilijny stół
  2. Świąteczne kotlety schabowe to absolutny hit. Zachwyci się nimi cała rodzina
  3. Herbata z imbirem ma niesamowite właściwości lecznicze. Odchudzanie i oczyszczanie to dopiero początek
  4. Tadeusz Rydzyk zawstydził wiernego na oczach całego kościoła. "Prawda, że jeszcze ładny?"
  5. Nowy podatek zapłacą WSZYSCY! Ceny niemal najpopularniejszego produktu w kraju poszybują w górę

źródło: boredpanda

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News