Angelika miała romans z 63-letnim księdzem, jej zwłoki znaleziono pod deskami kaplicy. Porażająca zbrodnia do dzisiaj budzi lęk mieszkańców

Angelika miała romans z 63-letnim księdzem, jej zwłoki znaleziono pod deskami kaplicy. Porażająca zbrodnia do dzisiaj budzi lęk mieszkańców Źródło: YouTube/Cryptic Retina

Kobieta miała romans z księdzem, a gdy znaleziono jej zwłoki pod deskami kaplicy, nikt nie miał wątpliwości, kto jest zamieszany w jej morderstwo. Ta zbrodnia jest przerażająca, a okoliczni mieszkańcy nadal boją się o niej mówić.

Kobieta od zawsze była zafascynowana Norwegią, jednak żeby móc do niej jeździć, musiała podjąć pracę za granicą. Angelika Kluk, chcąc poznać świat i zdobyć pieniądze na wyjazdy do ukochanego kraju, podjęła pracę na plebanii w Glasgow. Tam przeżyła najgorsze chwile w życiu, które w niedługim czasie doprowadziły niestety do jej śmierci

Biedna kobieta z Polski potrzebowała pieniędzy 

Angelika wyjechała do Glasgow i zmieszała na plebanii parafii św. Patryka w Anderston, gdzie proboszcz Gerry Nugent przyjmował wszystkich potrzebujących w zamian za drobne pomoce. W przypadku Angeliki chodziło o sprzątanie. 

Kobieta bardzo się ucieszyła, że będzie mogła zamieszkać na plebanii i jeszcze na tym zarobić. Podczas pobytu w Glasgow doszło do romansu pomiędzy Angeliką, a księdzem. 63-letni duchowny, jak się okazało później, miał skłonności nie tylko do pięknych kobiet, ale i do alkoholu. 

Wakacje minęły, kobieta zarobiła pieniądze, dostała nawet od kochanka bilet do domu i laptopa. W planach już miała przyjazd do ukochanego w następnym roku. 

Wakacje 2006 roku zmieniły losy kochanków

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Angelika wróciła po roku na parafię do swojego 63-letniego kochanka. Między nimi znowu dochodziło do miłosnych igraszek, ale w te wakacje kobieta poznała Martina Macaskilla. Mężczyzna był żonaty, nie ukrywał jednak przed żoną romansu z młodszą studentką. 

Jako że ksiądz dowiedział się o rywalu oraz o tym, że na obszarze jego parafii jego kochanka uprawia seks z innym mężczyzną, skończyły się dobre chwile. Duchowny wpadł w szał, był wściekły, że kobieta wybrała Martina. 

Kobieta, ksiądz, seryjny zabójca oraz śmierć 

Ślad po Angelice zaginął. Jej zwłoki zostały odnalezione po pięciu dniach. Ciało zmarłej znajdowało się pod posadzką niedaleko konfesjonału. Martwa kobieta była cała posiniaczona i we krwi, a morderca, który odebrał jej życie, przed śmiercią zgwałcił ją, bił po głowie, parę raz dźgnął nożem, a kiedy jeszcze żyła, wpakował ją pod posadzkę i zostawił.

Dzisiaj grzeje: 1. Najsmutniejsze wiadomości o Beacie Tyszkiewicz! Fani są zdruzgotani
2. Kocia mama uratowała szczeniaka w niezwykły sposób. Jej poświęcenie wręcz odbiera mowę, zachowała się zupełnie jak człowiek

Po długotrwałym śledztwie odnaleziono winnego i wcale nie był nim ksiądz. Był nim Peter Tobin, seryjny zabójca, który na swoim koncie miał także gwałty na małych dziewczynkach. Wykorzystując fałszywe imię Pat McLaughlin, był zatrudniony na parafii jako "złota rączka". Morderca do dzisiaj odsiaduje karę dożywotniego pozbawienia wolności. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Państwowa firma MASOWO przyjmuje do pracy. 4,5 tys. zł do ręki na start
  2. 22-letnia polska aktorka zabiła siebie i swojego ukochanego. Do dziś fani nie mogą się z tym pogodzić
  3. Mama wróciła z kuchni, spojrzała na córki bliźniaczki i nagle pobladła. Odkryła swoją ogromną pomyłkę
  4. Jeśli zaczniesz już dziś zdążysz zrzucić 10 kg do Sylwestra. Ekspresowa i bezpieczna dieta, dzięki której nikt nie oderwie od Ciebie wzroku
  5. Wspaniała wiadomość dla seniorów, mogą dostać nawet o 250 zł więcej. Muszą spełniać tylko jeden warunek

źródło: onet

Następny artykuł