Starsza kobieta rzucała się pod nadjeżdżające auta. Kiedy zjawili się funkcjonariusze, powiedziała im słowa, które wyciskają łzy z oczu

Starsza kobieta rzucała się pod nadjeżdżające auta. Kiedy zjawili się funkcjonariusze, powiedziała im słowa, które wyciskają łzy z oczu Źródło: .

Kobieta od razu zwróciła na siebie uwagę funkcjonariuszy. Jej nietypowe zachowanie skłoniło ich do interwencji. Kiedy zatrzymali staruszkę, powiedziała im smutną prawdę wyciskającą łzy z oczu.

Kobieta rzucała się w centrum miasta pod nadjeżdżające samochody. Jej nietypowe zachowanie od razu zwróciło uwagę zmotoryzowanej straży miejskiej patrolującej okolicę. Zatrzymali się przy niej i zabrali ją w bezpieczne miejsce. Wtedy wyznała im wyjątkowo smutną prawdę. 

Kobieta wbiegała pod jadące auta na ruchliwej drodze

Do zdarzenia doszło w niedzielę 3 listopada. Zmotoryzowany patrol straży miejskiej kontrolował rejon ulic Reymonta i Kochanowskiego w Warszawie. Ich uwagę zwróciło nietypowe zachowanie pewnej staruszki. Kobieta wbiegała pod jadące samochody, narażając swoje życie i stwarzając ryzyko kolizji drogowej. Funkcjonariusze od razu przystąpili do interwencji i zatrzymali dziwnie zachowującą się staruszkę.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kobieta została odwieziona do szpitala przez pogotowie ratunkowe

Strażnicy miejscy natychmiast podbiegli do staruszki. Ta, nie zważając na własne bezpieczeństwo, wbiegała pod samochody na ruchliwej ulicy. Złapali ją i odprowadzili na pobliski chodnik, gdzie nie była bezpieczna. Od razu zauważyli, że jest zdezorientowana, bardzo zestresowana i targają nią silne emocje. Dopiero po chwili udało im się uspokoić zatrzymaną. Po krótkiej rozmowie, starsza kobieta ze łzami w oczach powiedziała im całą prawdę. Okazało się, że jest samotna, schorowana i się po prostu zgubiła.

Dzisiaj grzeje: 1. Znana dziennikarka TVP została zamordowana przez swoją córkę. Ciało poćwiartowała na tysiąc kawałków. Zbrodnia wstrząsnęła Polską
2. Uwielbiany wokalista disco polo miał poważny wypadek, opublikował zdjęcia ze szpitala. Sytuacja jest bardzo poważna

Funkcjonariusze byli wzruszeni jej wyjątkowo smutną ściskającą serce historią. Z powodu złego stanu psychicznego, w jakim znajdowała się kobieta, na miejsce zostało wezwane pogotowie ratunkowe. Medycy przebadali kobietę i zadecydowali, że dla własnego dobra, zostanie ona odwieziona do lokalnego szpitala.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Emerytów czeka podwyższenie wieku emerytalnego. Alternatywa jest ZNACZNIE gorsza
  2. Nie żyje ojciec aktora "M jak miłość". Był znanym muzykiem, miał 67 lat
  3. Mężczyźni jak ognia unikają ślubu z kobietami spod 3 konkretnych znaków zodiaku. Małżeństwa z nimi są z góry skazane na porażkę
  4. Postawił kamerę przy łóżku i włączył na noc. Nagle jego pies zaczął się dziwnie zachowywać
  5. Zapomnij o smażeniu, teraz kotlety schabowe z piekarnika są prawdziwym hitem. Tak pysznych i zdrowych jeszcze nigdy jadłeś

źródło: Warszawa w pigułce

Następny artykuł