37 godzin walczyła o życie, była gotowa na śmierć. Gdy powiedziała jaka rzecz pomogła jej przetrwać, nie mogli wyjść z podziwu

37 godzin walczyła o życie, była gotowa na śmierć. Gdy powiedziała jaka rzecz pomogła jej przetrwać, nie mogli wyjść z podziwu Źródło: .

Kobieta nie spodziewała się, że samotna wyprawa będzie dla niej horrorem, który potem będzie wspominać latami. To, co działo się przez dwa dni w trakcie wymarzonej wycieczki, zostanie z nią na zawsze. Niewiele brakowało, aby pożegnała się z życiem. Ratowała się w zadziwiający sposób.

Kobieta myślała, że jest przygotowana na samotny rejs. Planowała dopłynąć przez Morze Egejskie na rajską wyspę - Kretę. Niestety, nie wszystko poszło po jej myśli. Po kilku godzinach żeglugi zaczął wiać mocny wiatr, który bardzo ją wycieńczył. Była na tyle zmęczona, że z rąk wysunęło jej się jedno wiosło. Nurt znosił ją coraz dalej od celu, a na horyzoncie nie widać było pomocy. Każda minuta była dla niej męczarnią pełną lęku o przyszłość. 

Kobieta dwa dni dryfowała na Morzu Egejskim

Kushila Stein była przygotowana na wiele, ale nie na dwa dni dryfowania na wodzie. Nie wiedziała, z której strony i czy w ogóle nadejdzie pomoc. Tak daleko od lądu jest spory problem z zasięgiem, nie miała więc też do kogo zadzwonić. Liczyła na to, że ktoś zorientuje się, że dopłynięcie na Kretę zajmuje jej za dużo czasu. Patrzyła więc w morską toń i cierpliwie czekała na ratunek.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Po pewnym czasie pojawiły się pierwsze problemy. Zaczął dręczyć ją głód. Oczywiście wzięła ze sobą prowiant, nie była jednak przygotowana na kilkudniową żeglugę. Gorączkowo zastanawiała się, jak sobie pomóc. Wiedziała, że jeżeli straci siły, nie będzie w stanie wołać o pomoc nawet wtedy, gdy zobaczy na horyzoncie innych żeglarzy - a oni w jej niewielkiej łodzi mogą po prostu ją przełożyć.

Życie uratowały jej lizaki

Kobieta miała trochę szczęścia. Dzięki temu, że uwielbiała słodycze i zawsze nosiła ze sobą słodką przekąskę, udało jej się utrzymać przy życiu. przez 37 godzin - bo dokładnie tyle trwały jej poszukiwania - żywiła się tylko lizakami, które zabrała na pokład swojej łodzi.

Dzisiaj grzeje: 1. Znana dziennikarka TVP została zamordowana przez swoją córkę. Ciało poćwiartowała na tysiąc kawałków. Zbrodnia wstrząsnęła Polską

2. Wielka awaria w Polsce. Nie działają karty płatnicze i przelewy dwóch ogromnych banków

Kolejnym szczęśliwym zbiegiem okoliczności było to, że jej zaginięcie zostało dość szybko zgłoszone - dzięki temu czekała tylko 37 godzin, a nie więcej. Takiej "diety" mógłby nie wytrzymać nawet najbardziej odporny organizm, a jej był dodatkowo wyczerpany wiosłowaniem.

Najlepsze newsy dnia:

  1. NIE ŻYJE już ponad 70 dzieci. Skrajnie niebezpieczny produkt szybko wycofywany ze sprzedaży
  2. Nie żyje ojciec aktora "M jak miłość". Był znanym muzykiem, miał 67 lat
  3. Mąż zostawił żonę, bo strasznie przytyła po trzeciej ciąży. Po rozwodzie dała mu nauczkę, której nigdy nie zapomni 
  4. Już za chwilę czeka nas ogromna zmiana pogody, nad Polskę nadciągną syberyjskie mrozy. Tak źle nie było od 30 lat
  5. Zapomnij o smażeniu, teraz kotlety schabowe z piekarnika są prawdziwym hitem. Tak pysznych i zdrowych jeszcze nigdy jadłeś

źródło: wprost

Następny artykuł