50-letnia kobieta nie żyje. Nastolatkowie katowali i nagrywali, ojciec patrzył jak konała

50-letnia kobieta nie żyje. Nastolatkowie katowali i nagrywali, ojciec patrzył jak konała Źródło: youtube.com/ Rider 112

Kobieta została zakatowana przez dwóch nastolatków. 50-letnia mieszkanka Częstochowy, która w godzinach wieczornych znajdowała się na przyjęciu przy ulicy Bukowej, została napadnięta i brutalnie pobita przez dwóch młodych mężczyzn. Z pomocą ojca jednego z nich próbowali zatuszować zbrodnię. Ta sprawa wstrząsnęła całym miastem.

Kobieta przebywała na ulicy Bukowej w celach rozrywkowych. Nie mogła wiedzieć, że bardzo zakrapiana impreza będzie ostatnią w jej życiu, a mordercami będą osoby, z którymi kilka chwil wcześniej była na przyjęciu. 18-latek i jego o trzy lata młodszy kolega zaczęli szarpać, a potem bić 50-latkę, która błagała o pomoc ojca jednego ze swoich oprawców. Mężczyzna jednak tylko przypatrywał się brutalnej scenie, która skończyła się śmiercią mieszkanki miasta.

Kobieta została zakatowana przez nastolatków. Po wszystkim próbowali ukryć ciało

Mężczyźni, najwyraźniej zaintrygowani swoim czynem, nagrywali wszystko na telefony. Policja nie udostępniła nagrań publicznie, wiadomo jednak na pewno, że są one wyjątkowo brutalne. Widać jak 18-latek, za przyzwoleniem swojego ojca katuje mieszkankę Częstochowy. Kiedy  błaga najstarszego z mężczyzn, by jej pomógł, tamten nie zareagował.

Kiedy mieszkanka Częstochowy straciła przytomność, jej oprawcy schowali ciało do bagażnika, po czym zaczęli szukać miejsca, w którym mogliby je ukryć. Ich wybór padł na przystanek autobusowy przy ul. Konwaliowej.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kobieta zmarła przez pobicie

Zwłoki znalezione na miejscu ich porzucenia były w dramatycznym stanie i oddawały wielką agresję, z jaką działali nastolatkowie. Przybyły na miejscu lekarz medycyny sądowej stwierdził, że pobicie było tak mocne, że u kobiety stwierdzono obrzęk organów wewnętrznych, co doprowadziło do jej śmierci.

Dzisiaj grzeje: 1. Polski aktor miał aż 6 żon. Na starość poślubił kobietę prawie 50 lat młodszą
2. Znalazła przy rzecze roztrzęsionego psa. Spojrzała na szyję zwierzaka i wytrzeszczyła oczy

Przed ławą oskarżonych zasiądzie więc dwójka mężczyzn oskarżanych o zabójstwo, ojciec 18-latka, który okazał obojętność i nie pomógł kobiecie, a także inny z członków rodziny, do którego przyjechali sprawcy, prosząc o radę. On usłyszy zarzut niepowiadomienia policji o zbrodni popełnionej przez krewnych.

Najlepsze newsy dnia:  

  1. Niemcy dają mieszkania ZA DARMO! Polacy mają problem i nie biorą
  2. Trzy ogromne psy otoczyły nowo narodzonego kotka. Był bezbronny, to musiało się tak skończyć
  3. Mama prowadziła auto i nie rozumiała co się dzieje. Kiedy policjanci spojrzeli do środka, zareagowali w ciągu sekund
  4. Widzowie już dawno nie byli tak wściekli na Polsat i TVN! "Doznałam szoku widząc to w TV", "Po pijaku ustalali
  5. Rzeczy, które zrobili z ciałem Szarika z "Czterech pancernych i psa" po jego śmierci doprowadzają do bezsilnej wściekłości

Źródło: o2 

Następny artykuł