Podeszła do bezdomnego i zrobiła coś niespotykanego. Nie wiedziała, że była obserwowana z ukrycia

Podeszła do bezdomnego i zrobiła coś niespotykanego. Nie wiedziała, że była obserwowana z ukrycia Źródło: YouTube

Kobieta nie miała pojęcia, co się stanie, kiedy postanowiła oddać bezdomnemu kawałek swojej pizzy. Nie wiedziała, kim tak naprawdę jest tajemniczy mężczyzna. Wszystko uchwyciły kamery.

Kobieta nie mogła się spodziewać, co się stanie, gdy zdobędzie się na ten gest współczucia. Postanowiła oddać bezdomnemu mężczyźnie kawałek swojej pizzy. Była przekonana, że od dawna nie miał w ustach ciepłego jedzenia i uznała, że może podzielić się tym, co dla niej jest w pewnym sensie codziennością. To, co stało się potem, przeszło jej najśmielsze wyobrażenia.

Kobieta została zaskoczona przez kamerzystów

Bezdomni wydają się być niewidoczni, zwłaszcza dla mieszkańców dużych miast. Łatwo przyzwyczaić się do koegzystencji z tymi, którymi powiodło się odrobinę gorzej, trudniej oswoić się z tym, że nic nie da się dla nich zrobić - a przynajmniej to niektórzy powtarzają sobie, usiłując zagłuszyć wyrzuty sumienia. 

Karine Gombeau, Francuzka, która postanowiła odwiedzić Nowy Jork, nie wykazała się jednak typową dla mieszkańców wielkich miast "znieczulicą". Ujrzawszy bezdomnego mężczyznę postanowiła podzielić się z nim jedzeniem, które właśnie sobie kupiła. Oddała nieznajomemu mężczyźnie, który grzebał w śmietniku kawałek swojej pizzy myśląc, że przynajmniej raz ustrzegła go przed zjedzeniem nieświeżych odpadów.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dwa dni później Karine miała jednak okazję przeczytać o swojej historii w gazetach i dowiedziała się, że bezdomny nie był tym, za kogo go miała. Zobaczyła zdjęcie z ulicy i spojrzała na nagłówek. Napis nie pozostawiał żadnych wątpliwości. Bezdomnym, z którym podzieliła się posiłkiem, był sam Richard Gere, gwiazdor Hollywood

Jak się później okazało, Richard Gere przemierzając ulice Nowego Jorku w przebraniu bezdomnego przygotowywał się do występu w filmie "Time Out of Mind". Zgodnie z tym, co powiedział później mediom, było to bolesne przeżycie, które bardzo wiele mu uświadomiło. 

Dzisiaj grzeje: 1. Siostra gwiazdora zamordowała staruszkę z zimną krwią. Na jaw wyszły przerażające fakty
2. Najgorszy taniec w historii programu? Już przed występem zalała się łzami, "znaleźliśmy się w tanecznym piekle"

Gdy był przebrany za bezdomnego, przez cały dzień nikt nie zwrócił na niego uwagi - nikt, poza Karine Gombeau, która nie miała nawet pojęcia, że ma do czynienia ze słynnym aktorem. To była wielka lekcja dotycząca losu bezdomnych w wielkich miastach, która z pewnością pomogła aktorowi wczuć się w rolę w filmie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Majątek Lewandowskiej robi wrażenie. W rok zarobiła astronomiczną sumę
  2. Córka wróciła do domu z płaczem. Dostała skandaliczną uwagę od nauczycielki, matka prawie zemdlała
  3. Do sieci trafiło zdjęcie sześcioraczków, które wyciska łzy. Niezwykłe i wzruszające
  4. Michał Szpak odwrócił fotel i nie mógł uwierzyć własnym oczom. Na scenie „The Voice of Poland” zaśpiewała bliska mu osoba
  5. Dzisiaj rocznica śmierci Anny Przybylskiej. Wygląd jej grobu po 5 latach przyprawia o dreszcze

źródło: webniusy

Następny artykuł