Za placem zabaw leżało ciało martwej kobiety. Ale dopiero szczegóły sprawiają, że ta historia mrozi krew w żyłach

Za placem zabaw leżało ciało martwej kobiety. Ale dopiero szczegóły sprawiają, że ta historia mrozi krew w żyłach Źródło: .

Kobieta została znaleziona martwa tuż za placem zabaw. Makabryczne znalezisko tak blisko miejsca, gdzie codziennie przebywa mnóstwo dzieci mrozi krew w żyłach, a szczegóły historii są jeszcze bardziej przerażające. Doszło do okrutnej zbrodni.

Kobieta nie mogła wiedzieć, co ją spotka, gdy tamtego wieczora poszła na zakupy. Była w drodze powrotnej do mieszkania swojego ówczesnego partnera, gdy została brutalnie zgwałcona i zamordowana przez mężczyznę, który jej zwłoki porzucił potem w krzakach. Od zdarzenia minęło dziesięć lat i dopiero teraz morderca stanie przed wymiarem sprawiedliwości. 

Kobieta poszła do sklepu i już nigdy nie wróciła

Rzecz miała miejsce w 2009 roku w Walthamstow w północnym Londynie. 32-letnie Michelle Samaraweera opuściła mieszkanie swojego partnera tylko na chwilę, aby udać się na zakupy. Był wieczór, ale bardzo dobrze znała okolicę i nie bała się spacerować ulicami Londynu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

35-letni Aman Vyas przebywał wówczas w Wielkiej Brytanii na wizie studenckiej. 4 października 2019 roku wylądował na lotnisku Heathrow w ramach procesu ekstradycji z jego rodzinnych Indii. Na miejscu został oskarżony o gwałt i morderstwo Michelle Samaraweery oraz o przestępstwa dotyczące trzech innych kobiet. Ciało Michelle Samaraweery zostało znalezione w niewielkim parku nieopodal placu zabawy przy Queens Road w Walthamstow 30 maja 2009 roku. Została zgwałcona i uduszona. 

Sprawca długo unikał kary

Nie wiadomo, dlaczego morderca tak długo unikał odpowiedzialności za swoje czyny. Można częściowo oskarżać o to długotrwały proces ekstradycji z Indii, jednak możliwe jest też, że ojciec mordercy, który jest bogatym biznesmenem, próbował w jakiś sposób chronić syna.

Dzisiaj grzeje: 1. Siostra gwiazdora zamordowała staruszkę z zimną krwią. Na jaw wyszły przerażające fakty

2. Najgorszy taniec w historii programu? Już przed występem zalała się łzami, "znaleźliśmy się w tanecznym piekle"

- Myślę o tym, co się stało codziennie. Żyję dla mojej dwójki dzieci, ale każdy dzień jest dla mnie wyzwaniem - powiedziała w czerwcu gazecie Ann Chandradasa, siostra zamordowanej kobiety.

Wyznała, że wizyty na cmentarzu są dla niej gehenną i że musi siłą powstrzymywać się od łez, aby nie okazać słabości. Być może spokój przyniesie jej wymierzenie sprawiedliwości złoczyńcy, który stanął przed sądem 5 października 2019.

Najlepsze newsy dnia:  

  1. Majątek Lewandowskiej robi wrażenie. W rok zarobiła astronomiczną sumę
  2. Córka wróciła do domu z płaczem. Dostała skandaliczną uwagę od nauczycielki, matka prawie zemdlała
  3. Morze łez. Cała Polska wspomina Annę Przybylską
  4. Michał Szpak odwrócił fotel i nie mógł uwierzyć własnym oczom. Na scenie „The Voice of Poland” zaśpiewała bliska mu osoba
  5. Dzisiaj rocznica śmierci Anny Przybylskiej. Wygląd jej grobu po 5 latach przyprawia o dreszcze

źródło: dailymail

Następny artykuł