Wyszła na spacer z plastikową torbą. Ze środka zaczął wydobywać się niepokojący odgłos, przechodnie zamarli

Wyszła na spacer z plastikową torbą. Ze środka zaczął wydobywać się niepokojący odgłos, przechodnie zamarli Źródło: instagram.com

Kobieta wyszła na spacer, trzymając w rękach plastikową torbę. Zapewne nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że po zaledwie kilku minutach zaczął wydobywać się z niej podejrzany dźwięk. Nie mieści się w głowie, co miała w środku.

29-letnia kobieta momentalnie zwróciła na siebie uwagę innych, gdy z jej torby zaczął dobiegać niepokojący odgłos. Kiedy świadkowie odkryli, co niosła w reklamówce, natychmiast zawiadomili o sprawie odpowiednie służby. Ciężko uwierzyć, że ta mogła dopuścić się czegoś tak odrażającego. 

Z plastikowej torby, którą niosła ze sobą kobieta, zaczął wydobywać się dziwny dźwięk. Prawda odbiera mowę

Porażającą historię przytacza serwis o2.pl. Wszystko działo się na ulicach Kijowa, którymi przechadzała się 29-letnia obywatelka Ukrainy. Kobieta niosła ze sobą plastikową torbę, której... śpiewała kołysankę. Niecodzienne zachowanie od razu zwróciło uwagę innych przechodniów, ale dopiero podejrzany dźwięk dobiegający z wnętrza torby zmotywował ich do tego, by skontrolować całą sytuację. 

- Podeszłam do niej i zapytałam czy mogę zobaczyć co jest w środku. Odmówiła, więc zawiadomiłam policję - relacjonowała kobieta, która spotkała 29-latkę na swojej drodze. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Nim służby zjawiły się na miejscu dla innych przechodniów jasne stało się, że podejrzany odgłos to tak naprawdę płacz dziecka. Dopiero jednak zadysponowanym do tej sprawy funkcjonariuszom udało się zajrzeć do torby i, niestety, potwierdzić, że w środku znajdowało się niemowlę. Matka dziecka stwierdziła, że zabrała je na spacer, a także, że jest zdrowe i bezpieczne. Tłumaczyła również, że nie miała wózka, dlatego postanowiła włożyć je do torby.

- Matka zachowywała się agresywnie, kiedy poprosiliśmy ją, żeby wyjęła niemowlę - wyjaśniał cytowany przez o2.pl funkcjonariusz policji, Maksim Krawczuk. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nagła wiadomość z ostatniej chwili. Niestety, nie żyje wspaniały Polak

2. Wideo - Kuriozalny wypadek. Podwójne potrącenie na rondzie. Ucierpiała kobieta udzielająca pomocy

3. Media przekazały tragiczne informacje. Nie żyje 1 osoba, wśród rannych dzieci

Prócz tego, że niemowlę znajdowało się w plastikowej torbie, miało na sobie zimową kurtkę, a tego dnia temperatura na dworze sięgała 30 stopni. Natychmiast wezwano karetkę, która zabrała dziecko do szpitala, gdzie trafiło pod opiekę lekarzy. W międzyczasie mundurowi ustalili, że 29-latka ma jeszcze pięcioro innych dzieci, a do Kijowa przyjechała z Odessy w poszukiwaniu pracy. Za "niedopełnianie obowiązków rodzicielskich" będzie musiała zapłacić grzywnę. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zrobiła z psa worek bokserski robiąc okropne rzeczy. Wszystkiemu przyglądały się małe dzieci
  2. Koniec współpracy Alior Bank i T-Mobile. Ogromne zmiany dla klientów
  3. Kobieta porzuciła swoją niepełnosprawną córeczkę. Po 20 latach zobaczyła w telewizji rzecz, która odebrała jej mowę
  4. Tuż po narodzinach dziecko znalazło się w rękach matki. Kobieta zobaczyła, co maluch ma w buzi i zamarła
  5. Choroba okazała się nie do pokonania. Po wyczerpującej walce zmarł polski polityk
  6. Niewyobrażalne sceny w supermarkecie, policjant robił haniebne rzeczy. Przyłapał go mąż klientki

Źródło: o2

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News