Kobieta z ukrycia zobaczyła, jak zachowuje się pracownik salonu dla psów. Natychmiast chwyciła za telefon i zaczęła nagrywać

Kobieta z ukrycia zobaczyła, jak zachowuje się pracownik salonu dla psów. Natychmiast chwyciła za telefon i zaczęła nagrywać Źródło: .

Kobieta, widząc nietypowe zachowanie pracownika salonu dla psów, zaczęła nagrywać filmik. Nie spodziewacie się tego, co robi psi fryzjer, gdy nikt na niego nie patrzy.

Kobieta i mężczyzna prowadzą wspólnie w Buenos Aires salon piękności dla czworonogów. Praca z psami nie zawsze jest łatwa i przyjemna. Czasami zdarzają się takie przypadki, że strach się bać, jednak trzeba tą pracę kochać, żeby się w niej odnaleźć. Najlepszym przykładem na to jest Luis Antonio Caballero.

56-letni mężczyzna od zawsze był miłośnikiem zwierzą. Kiedy nie pracuje i ma trochę wolnego czasu, zajmuje się bezdomnymi psiakami. Szuka dla nich wspaniałych domów.

-To jest jego całe życie. Kocha zwierzęta najmocniej na świecie, a one go po prostu uwielbiają - wspomina jego żona.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kobieta nagrała niezwykłe zachowanie psiego fryzjera

Dzisiaj grzeje: 1. Smutne wiadomości z ostatniej chwili. Nie żyje były Minister Obrony Narodowej
2. Andrzej Grabowski powiedział całą prawdę o polskiej polityce. Tak mocnych słów z jego ust jeszcze nie słyszeliśmy

Jakby na to nie patrzeć, Caballero codziennie wykonuje ciężką, fizyczną pracę. Każdy właściciel czworonoga wie, jak wymagającym zadaniem jest zadbanie o to, aby porządnie umyć i wyczesać pupila. Nasz bohater jednak postanawia umilać te przykre chwile swoim podopiecznym w niezwykle oryginalny sposób.

Gdy nikt nie patrzy, mężczyzna zaczyna z nimi tańczyć, by je uspokoić. Jego żona nagrała krótki filmik na którym widzimy jak wesoły 56-latek tańczy, myjąc pieska. Pies nie wygląda na przerażonego całym procesem kąpieli. Wszystko wskazuje na to, że bawi się równie dobrze, jak jego fryzjer. Zawstydzony Cabellero niestety przerywa szybko swój taniec, gdy orientuje się, że żona go nagrywa. Krótki filmik błyskawicznie stał się hitem Internetu. 

Ten krótki filmik nie tylko wywoła uśmiech na waszych twarzach,ale może i zainspiruje, żeby się trochę rozerwać w swojej pracy. Wystarczy wprowadzić do niej miły element. Inspirujmy się Luisem Caballero. Tańczmy w pracy! Albo jeszcze lepiej - zabierzmy ze sobą do niej czworonogi.

 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jesteś mamą lub tatą? Jeśli nie zdążysz do końca września, możesz stracić 1500 złotych
  2. Mama pana młodego na weselu była głodna, więc skosztowała pachnącego dania. Chwilę później już nie żyła
  3. Kobieta z ukrycia zobaczyła, jak zachowuje się pracownik salonu dla psów. Natychmiast chwyciła za telefon i zaczęła nagrywać
  4. Na łożu śmierci żona poprosiła męża o jedną przysługę. Dopiero po 4 latach zorientował się, jak z niego zaszydziła
  5. Mąż zostawił ją z 6 dzieci. 3 miesiące potem na tylnym siedzeniu auta dokonała odkrycia, przez które nie mogła przestać płakać

źródło: kochamyzwierzaki

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News