Kobieta użyła samoopalacza, ale ominęła kilka kroków. Efekt rozłożył ze śmiechu tysiące osób

Kobieta użyła samoopalacza, ale ominęła kilka kroków. Efekt rozłożył ze śmiechu tysiące osób Źródło: fot. facebook.com

Kobieta chciała pochwalić się nową opalenizną podczas imprezy. Chcąc zaoszczędzić czas, zdecydowała się na użycie samoopalacza i to był potworny błąd z jej strony, bo ominęła kilka ważnych kroków.

Każda kobieta podczas imprezy chce wyglądać jak najlepiej, a to niestety wymaga długich godzin przygotowań. Gorzej jest, jeżeli chcemy pokazać się z nową wakacyjną opalenizną, ale niestety nie mieliśmy czasu na wylegiwanie się na słońcu lub chodzenie na solarium. W takim wypadku pozostaje nam samoopalacz, ale korzystając z takich specyfików, należy pamiętać o kilku ważnych zasadach.

Przez ich pominięcie możemy być bardzo niezadowoleni z efektu. W takiej właśnie sytuacji znalazła się 21-letnia Lucy Regler, która po użyciu kosmetyku była wręcz w opłakanym stanie, wystawiając się na niemałe pośmiewisko ze strony internautów.

Kobieta użyła samoopalacza w niewłaściwy sposób

21-latka bardzo interesuje się makijażem i prowadzi stronę, gdzie obserwuje ją ponad 20 tysięcy osób, dlatego też jeszcze dziwniejsze jest to, że nie wiedziała, jak poprawnie nałożyć samoopalacz na swoją skórę. Problemy pojawiły się już podczas nakładania pierwszej warstwy kosmetyku, po której nie pojawił się absolutnie żaden efekt, a 21-latka nadal była blada jak ściana.

Z tego też względu postanowiła nałożyć na siebie kolejną warstwę samoopalacza, ale niestety zapomniała o uprzednim pilingu, a także odpowiednim nawilżeniu swojej skóry, co zaowocowało potwornym wręcz efektem, który pojawił się następnego dnia.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kolejnym błędem, który popełniła Lucy, było to, że podczas swojego zabiegu całkowicie pominęła swoją twarz, ponieważ nie sądziła, że kosmetyk aż tak mocno ją zabarwi. Ostatecznie skończyło się na tym, że jej twarz była potwornie blada, a ręce i większość ciała nienaturalnie ciemna, jakby spędziła ostatni miesiąc na solarium. Co ciekawe, jej stopu również nie uzyskały silnego, regularnego koloru na całej powierzchni, przez co kobieta, wyglądała, jakby cierpiała na bielactwo.

Dzisiaj grzeje: 1. Tak wygląda grób Pawła Adamowicza już 7 miesięcy po pogrzebie. Niewiarygodne

2. Wysokie kary za parkowanie koło Biedronki. Klienci już powiadomili policję

Na szczęście przez swoje zamiłowanie do makijażu Lucy udało się trochę zażegnać problem, który sama wywołała. Jednocześnie zarzeka się, że jeżeli kiedykolwiek jeszcze w swoim życiu zechce korzystać z samoopalacza, to dostosuje się do wszystkich uwag i zaleceń z opakowania. Efekty swojego błędu opublikowała w mediach społecznościowych, gdzie rozłożyła ze śmiechu kilka tysięcy ludzi z całego świata.

Kobieta screen popularne.pl

Kobieta screen popularne.pl

Najlepsze newsy dnia:

  1. Michał Szpak nago w łóżku! Fanki masowo mdleją. Tak gorącego zdjęcia dawno nie było!
  2. Aktor "Ojca Mateusza" wyjawił, że jest gejem! Opublikował poruszający wpis
  3. Psy leżały na torach, zbliżał się do nich pociąg. Mężczyzna stał z boku i wszystko nagrywał
  4. 11-latka dostała uwagę od matematyczki. Gdy mama ją przeczytała, aż w niej zawrzało
  5. Mąż wysłał Marcie sms-a z Anglii. Zatkało ją, gdy zobaczyła treść wiadomości

 

źródło: Popularne

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News