kobieta straciła synka, potem zabiła obcą dziewczynkę
Unsplash Tim Bish
Mateusz Sidorek - 5 Maja 2020

Mama straciła synka, potem zabiła obcą dziewczynkę. Powód nie mieści się w głowie, jak mogła?

Kobieta zamordowała 8-letnie dziecko. Historia matki z Tarnowa wywołała ogromny szok wśród lokalnej społeczności. Elżbieta M. sama przeżyła tragedię po śmierci 11-letniego synka. Trudno wytłumaczyć jej późniejsze zbrodnie. Podczas przesłuchania powiedziała prokuraturze coś, co wstrząsnęło organem śledczym. Teraz morderczyni chce wyjść na wolność.

Kobieta z Tarnowa w 2000 roku przeżyła prawdziwe piekło. Jej 11-letni syn, Amadeusz, został zamordowany przez bezdomnego. Elżbieta M. robiła wszystko, aby zapewnić dziecku bezpieczeństwo. Udało jej się wyrwać z toksycznego związku. Jednak po tym dramatycznym wydarzeniu sama dopuściła się bestialskiej zbrodni. Nikt nie mógł zrozumieć, dlaczego zamordowała małą dziewczynkę.

Rok szkolny klluczowa decyzjaKluczowa decyzja, rodzice nie dowierzają. Minister przerwał milczenie dot. powrotu dzieci do szkółCzytaj dalej

Po tym, jak 11-letni Amadeusz został zamordowany, kobieta prawdopodobnie przeszła załamanie nerwowe, jak informuje portal Fakt. Przez długi czas Elżbieta M. była samotna, aż wreszcie zaczęła spotykać się z kolegą z pracy, Piotrem. Elżbieta miała wreszcie znaleźć towarzystwo, w którym zapomniałaby o wcześniejszym zranieniu, jakie ją spotkało. Jednak mężczyzna był w związku z 21-letnią kobietą i nie chciał się z nią rozstać.

Kobieta zamordowała 21-latkę i 8-letnie dziecko

Niedługo po tym, jak kobieta dowiedziała się, że Piotr nie zostawi dla niej 21-letniej partnerki, wydarzyła się tragedia. Elżbieta M. początkowo zaprzyjaźniła się z dziewczyną, by następnie zwabić ją do swojego mieszkania. Tam złamała jej kręgosłup przy użyciu pałki i udusiła ofiarę. Zwłoki umieściła w windzie, którą podpaliła. Sąd skazał Elżbietę na 11 lat więzienia.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

mięsoNie zauważył, że je niedogotowaną wieprzowinę. Największy błąd życia, oto, co znaleziono w jego mózguCzytaj dalej

Gdy kobieta wyszła z więzienia dzięki przepustce, popełniła kolejną zbrodnię. Pierwszego dnia po odzyskaniu wolności zobaczyła obcą, 8-letnią dziewczynę pod Szkołą Podstawową nr 8 w Tarnowie. Elżbieta M. sprowadziła 8-latkę o imieniu Madzia do swojego domu i tam udusiła ją w piwnicy. Ciało dziecka woziła w dziecięcym wózku po tarnowskim osiedlu Westerplatte. Po tym, jak sąsiedzi powiadomili policję o dziwnym zachowaniu kobiety, morderczyni znów trafiła przed sąd.

Dzisiaj grzeje:

1. Rząd w ostatniej chwili wprowadził ważne zmiany. Cofnięto wiele zakazów

2. ”Rz”: Rząd bliski podjęcia decyzji dotyczącej milionów Polaków. Chodzi o nasze pieniądze

Według portalu Fakt kobieta złożyła niepokojące zeznania. Swoją zbrodnię usprawiedliwiła wolą nieżyjącego już 11-letniego synka. Zdaniem Elżbiety M. Amadeusz potrzebował towarzystwa w niebie i kazał jej zamordować inne dziecko. Chociaż jej poczytalność budziła wątpliwości, została skazana przez sąd na karę dożywotniego pozbawienia wolności. Kobieta niedawno starała się o zwolnienie z ośrodka, jednak rzecznik prokuratury przyznał, że wniosek nie zasługiwał na uwzględnienie. Niedawno pisaliśmy o matce, która porzuciła noworodka na ogródkach działkowych.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wstrząsające doniesienia służb specjalnych. Chiny mogły ukrywać prawdę o wirusie z Wuhan
  2. Wybrano najlepszego polskiego skoczka. Ranking nie pozostawia wątpliwości, kibice nie są zgodni
  3. Mama Kacperka nie mogła dłużej ukrywać prawdy. Wiadomo już, co wydarzyło się tuż przed zaginięciem chłopca
  4. Dramat w rodzinie Donalda Tuska. Córka byłego premiera przekazała smutną wiadomość
  5. Zwrot akcji ws. córki Kasi Kowalskiej. Ujawniono, w jakim naprawdę jest stanie
  6. Znowu ktoś się pomylił? Dzisiaj w Biedronce szynka i kiełbasa po 1 zł, mięso mielone 3 zł, niewyobrażalne

Chłopaki do wzięciaDziewczyna Szczeny z "Chłopaków do wzięcia" przerwała milczenie. Światło dzienne ujrzała powalająca prawda o ich dzieckuCzytaj dalej

źródło: Fakt

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News