Na ciele 22-latki nagle zaczęły się pojawiać siniaki. Nie żyje

Na ciele 22-latki nagle zaczęły się pojawiać siniaki. Nie żyje Źródło: GoFundMe

Kobieta nie przeczuwała niczego złego, gdy zauważyła na swoim ciele niewielkie siniaki. Dopiero gdy z jej zdrowiem zaczęło się dziać coraz gorzej, udała się do lekarza. Tam usłyszała niestety wyrok śmierci.

Kobieta pozostawała przez lata prawdziwym okazem zdrowia. Trzymała się odpowiedniej diety, regularnie uprawiała sport. Poza tym ciężko pracowała w szpitalu oraz wychowywała malutką córeczkę. W natłoku obowiązków nie zauważyła nawet, że z jej zdrowiem niespodziewanie zaczęło się dziać coraz gorzej.

Kobieta usłyszała niespodziewaną, poważną diagnozę

Pewnego dnia 22-latka spostrzegła na swym ciele wiele małych siniaków, jednak nie potraktowała ich poważnie. Przy jej aktywnym trybie życia podobne urazy były bowiem normą. Nie zmartwiło jej więc także nasilające się znużenie oraz zmęczenie. Dopiero gdy zauważyła, że niespodziewanie jej dziąsła zaczęły poważnie krwawić, zdecydowała się na wizytę u lekarza. Szczególnie zmartwił ją także duży siniec na ręce, który nie przypominał już typowego stłuczenia.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Niestety podczas wstępnych badań okazało się, że organizm Sarah Armstrong toczy walkę z poważną chorobą. Było to białaczka szpikowa, zdiagnozowana w bardzo późnej fazie. Lekarze przekazali więc 22-latce, że podobna diagnoza to wyrok. Ona jednak nie chciała się poddawać i szybko zdecydowała się na rozpoczęcie chemioterapii.

Niespodziewana śmierć 22-latki

Dzisiaj grzeje: 1. Linia lotnicza wprowadza przepisy wyjątkowe. Obowiązkowa odprawa 8 godzin przed odlotem
2. Wielu Polaków w żałobie. Nie żyje znany polski dziennikarz

Mimo ogromnej wiary w powrót do zdrowia Sarah zmarła po kilku dniach leczenia. Doznała udaru, który medycy połączyli z białaczką. 22-latka z Liverpoolu z dnia na dzień osierociła 2-letnią córeczkę. Przed śmiercią zdążyła jedynie zaapelować do znajomych o to, aby często się badali i natychmiast reagowali na wszelkie niepokojące objawy.

Najlepsze newsy dnia:

  1. 20 produktów, które powoli uśmiercają cię każdego dnia. Lista ścina z nóg
  2. Złe wieści dla 40 tys. kierowców. Jeszcze w tym roku stracą prawo jazdy
  3. Okropne fakty wyszły na jaw. Była kobieta Bieniuka ujawniła swoje piekło
  4. Pilny apel policji, szukają 35-latka. Zrobił swoim dzieciom porażającą rzecz
  5. Finalistka "Tańca z gwiazdami" przekazała radosną nowinę. Marzyła o tym od lat, uradowani fani przesyłają gratulacje

Źródło: Fakt

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News