Tragedia w samolocie. Dwumiesięczne dziecko nie żyje

Tragedia w samolocie. Dwumiesięczne dziecko nie żyje Źródło: youtube.com/ Skyships Eng

Kobieta zgłosiła stewardesom i obsłudze samolotu, że z jej dzieckiem dzieje się coś złego. W trakcie lotu doszło do wielkiej tragedii. Zaledwie dwumiesięczny pasażer nie żyje, a przyczyna jego zgonu jest druzgocąca.

Kobieta podróżująca wraz z dzieckiem między Groznym a Moskwą nie mogła się spodziewać, że dojdzie do problemów. Jej potomek był całkowicie zdrowy i nie wydawało się, aby lot mógł mu zaszkodzić. Niestety, w trakcie przebywania w powietrzu dziecko dostało temperatury i zaczęło tracić przytomność. Mimo lądowania awaryjnego i szybkiego wezwania pomocy, mały pasażer nie przeżył podróży.

Kobieta straciła dziecko w przerażających okolicznościach. Problemy zaczęły się w przestworzach

Rosjanka podróżująca z Groznego do Moskwy wraz z dzieckiem nie widziała przeciwwskazań, aby zabierać 2-miesięczne dziecko na pokład samolotu. W trakcie podróży zaczęło się dziać coś bardzo złego. Maleństwo zaczęło gorączkować, straciło przytomność i miało wyraźny problem z oddychaniem. Przerażona matka zawołała obsługę samolotu, która zdecydowała się na awaryjne lądowanie w Wołgogradzie.

Kobieta została odprowadzona do karetki, gdzie funkcjonariusze walczyli o życie jej dziecka. Okazało się bowiem, że mały pasażer samolotu jest w stanie śmierci klinicznej. Kiedy udało się dotrzeć do szpitala, lekarze przekazali najgorszą informację - maleństwo nie żyje.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Powód śmierci zdumiewa

Lekarze przekazali mamie dziecka, że jej pozornie zdrowe maleństwo w rzeczywistości chorowało na bardzo ciężką chorobę, która uaktywniła się w trakcie zmian ciśnienia na pokładzie samolotu. Gdyby matka zdecydowała się na inny środek transportu bądź zostawienie potomka w domu, tragedii można było uniknąć.

Dzisiaj grzeje: 1. Siostra gwiazdora zamordowała staruszkę z zimną krwią. Na jaw wyszły przerażające fakty
Najgorszy taniec w historii programu? Już przed występem zalała się łzami, "znaleźliśmy się w tanecznym piekle"

- Dwumiesięczne dziecko w stanie śmierci klinicznej zostało zabrane do szpitala. Lekarze stwierdzili śmierć biologiczną. Według wstępnych danych dziecko miało chorobę wrodzoną - poinformowała służba prasowa Komitetu Śledczego.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Majątek Lewandowskiej robi wrażenie. W rok zarobiła astronomiczną sumę
  2. Córka wróciła do domu z płaczem. Dostała skandaliczną uwagę od nauczycielki, matka prawie zemdlała
  3. Morze łez. Cała Polska wspomina Annę Przybylską
  4. Ludzie bili się o popularny produkt, teraz znów wraca na sklepowe półki. Rusza wielka promocja w Lidlu
  5. Nie mogła wejść do domu, usiadła i zaczęła płakać. Wtedy jej zrozpaczony kot zrobił niesamowitą rzecz

źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł