Tuż po narodzinach dziecko znalazło się w rękach matki. Kobieta zobaczyła, co maluch ma w buzi i zamarła

Tuż po narodzinach dziecko znalazło się w rękach matki. Kobieta zobaczyła, co maluch ma w buzi i zamarła Źródło: Inside Edition/YouTube

Kobieta znowu mogła trzymać swojego synka w ramionach, jednak gdy zobaczyła, co dziecko ma w buzi, zamarła. Młoda mama nie mogła zrozumieć, co się wydarzyło, była przerażona i bała się o maleńkiego chłopczyka. Już po chwili okazało się, że w szpitalu doszło do ogromnej pomyłki.

Kobieta cieszyła się niesamowicie na dzień, w którym będzie mogła po raz pierwszy wziąć w ramiona swojego synka. Kiedy dowiedziała się, że jest w ciąży, odliczała dni do porodu. Ten dzień miał być dla niej wyjątkowy, jednak zdarzenie, które miało wtedy miejsce, zapamięta na długo. Zupełnie nie spodziewała się, że w szpitalu dojdzie do tak ogromnej pomyłki. 

Kobieta oddała synka na standardowe badania 

W końcu nastał ten dzień, a na świecie pojawił się zdrowy chłopiec, któremu mama nadała imię Nate. Jennifer Melton tuż po porodzie musiała oddać synka na standardowe badania. Jest to czas, w którym kobiety po ciężkich porodach mają chwilę na odpoczynek. Już po mierzeniu, ważeniu i pobraniu krwi, Nate miał wrócić do mamy. 

Kiedy w końcu maluszek znalazł się w jej ramionach, pielęgniarka przekazywała informacje na temat przeprowadzonych badań. Młoda mama bardzo się zdziwiła, gdy usłyszała, co działo się z jej synem, gdy ona odpoczywała. Nie mogła uwierzyć, że w tak krótkim czasie wydarzyło się tak wiele. Kobieta spojrzała do buzi swojego syna.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Kobieta zmarła. W szpitalu doszło do pomyłki

Zauważyła krew w buzi dziecka. Młoda mama przeraziła się tym, co zobaczyła. Dodatkowo pielęgniarka wyjaśniła jej, że Nate właśnie przeszedł zabieg, polegający na przecięciu wędzidełka. Widząc krew i słysząc wiadomości o zabiegu, Jennifer zaczęła się bać o swoje dziecko. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nagła wiadomość z ostatniej chwili. Niestety, nie żyje wspaniały Polak

2. Wideo - Kuriozalny wypadek. Podwójne potrącenie na rondzie. Ucierpiała kobieta udzielająca pomocy

3. Media przekazały tragiczne informacje. Nie żyje 1 osoba, wśród rannych dzieci

Już po kilku chwilach okazało się, że w szpitalu doszło do pomyłki. Zamiast Nate'a zabiegowi powinien zostać poddany inny chłopczyk. Na szczęście maluszkowi nic się nie stało. Zabieg, który został przeprowadzony, nie niesie za sobą dużego ryzyka, a po nim może pojawić się niewielkie krwawienie. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Dino przebije Biedronkę i Lidla? Zaskakujący krok sieci, wielu klientów będzie zachwyconych
  2. Milionerzy: Dostała niezwykle ciężkie i podchwytliwe pytanie za 40000 zł. Znacie poprawną odpowiedź?
  3. Kobieta porzuciła swoją niepełnosprawną córeczkę. Po 20 latach zobaczyła w telewizji rzecz, która odebrała jej mowę
  4. Tuż po narodzinach dziecko znalazło się w rękach matki. Kobieta zobaczyła, co maluch ma w buzi i zamarła
  5. Choroba okazała się nie do pokonania. Po wyczerpującej walce zmarł polski polityk
  6. Sprawdzili i porównali, wiemy gdzie dziś jest najtaniej. Biedronka, Lidl, Auchan czy Żabka

Źródło: Webniusy

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News