Polka od 2 lat nie umyła zębów. Internauci oszaleli na jej punkcie, gdy zobaczyli efekty

Polka od 2 lat nie umyła zębów. Internauci oszaleli na jej punkcie, gdy zobaczyli efekty Źródło: Instagram.com/fit_shortie_eats

Kobieta postanowiła eksperymentalnie nie czyścić swoich zębów przez dwa lata. Efekt jest zdumiewający, a internauci są zachwyceni rezultatami. Nikt się nie spodziewał takiego widoku.

Pewna kobieta zdecydowała się zrezygnować z mycia zębów. Minęły już dwa lata od kiedy ostatnio używała pasty do zębów i szczoteczki. Internauci pokochali ją za to, co zobaczyli, gdy się uśmiechnęła.

Kobieta zmieniła całe swoje życie

Tina Stokłosa zakochała się w diecie frukturiańskiej. Oznacza to, że swojego jadłospisu wyrzuciła mięso, warzywa, produkty pszenne oraz nabiał, a jej posiłki opierają się na owocach. Choć mogłoby się zdawać, że to dość monotonne, kobieta jest zachwycona. Od kiedy pożywia się w ten sposób schudła 30 kilo i uważa, że wygląda o wiele młodziej.

Polka postanowiła wyjechać na Bali, by tam razem ze swoim partnerem żyć po swojemu. Nie tylko jedzą same owoce, ale też zrezygnowali z mycia zębów. Ostatni raz szczotkowali je dwa lata temu. Większość osób myśli, że stan ich jam ustnych musi być paskudny, ale nic bardziej mylnego. Efekty takiego postępowania są zupełnie inne.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Internet pokochał ją za niezwykły rezultat

Okazało się, że zawarty w skórkach owoców błonnik świetnie czyści zęby. Można powiedzieć, że radzi sobie z tym zadaniem równie dobrze, co tradycyjne metody dbania o uzębienie - świetnie ściera płytkę nazębną i ochrania przed przebarwieniami. Na zdjęciach, jakie para zamieszcza na Instagramie widać ich szerokie uśmiechy. Trzeba przyznać, że ich zęby prezentują się naprawdę świetnie.

Dzisiaj grzeje: 1. Podczas spaceru w lesie mężczyzna zobaczył łamiący serce widok. Pies był przywiązany metolową linką do drzewa, umierał
2. Nie żyje gwiazdor filmu "Kogel mogel". Zmarł nagłą i straszliwą śmiercią

Relacja z życia na Bali cieszy się dużym zainteresowaniem nie tylko rodaków, ale też wielu osób zza granicy. Obserwatorzy pokochali kobietę za odwagę w zmianie stylu życia. Chwalą ją także za niesamowity wygląd oraz ogromną metamorfozę, jaką przeszła. Trzeba przyznać, że jej przemiana fizyczna, jak i duchowa jest gigantyczna.

uploadedInstagram.com/fit_shortie_eats

Najlepsze newsy dnia:

  1. Masz żonę lub męża? To Ci nie pomoże. Nadchodzi nowy podatek
  2. Panna młoda weszła do kościoła i nagle zapadła grobowa cisza. Pan młody prawie zemdlał ze wstydu, gdy zobaczył, co niesie na rękach
  3. Wiadomo ile Krzysztof Jackowski wziął za poszukiwanie Piotra Staraka. Można się mocno zdziwić
  4. Zachowanie kota wiele mówi o właścicielu. Naukowcy uważają, że przejmują pewne cechy charakteru od człowieka
  5. Nie żyje gwiazda "Idola". Zginęła w tragicznych okolicznościach

Źródło: Instagram

Następny artykuł