Nagle do przedziału wtargnął mężczyzna. Dramat pięknej gwiazdy telewizyjnej, wszystko na oczach dziecka

Nagle do przedziału wtargnął mężczyzna. Dramat pięknej gwiazdy telewizyjnej, wszystko na oczach dziecka Źródło: facebook.com Anastasia Ługowaja

Kobieta postanowiła nagłośnić w mediach wydarzenie, które miało miejsce kilka dni temu, 1 sierpnia. Gwiazda podróżowała pociągiem wraz z 6-letnim synkiem. Jazda mijała spokojnie i nic nie wskazywało, że za chwilę dojdzie do dramatu. W pewnym momencie do przedziału wtargnął mężczyzna.

Kobieta przeszła koszmar, kiedy stanęła oko w oko z agresywnym 45-latkiem. Opis wydarzeń tylko dla osób o mocnych nerwach, jeden szczegół może wzburzyć każdego.

45-latek nie miał litości

Anastasia Ługowaja, znana prezenterka telewizyjna z Ukrainy, 1 sierpnia podróżowała pociągiem z Zaporoża do Kijowa. Wybrała pociąg Kolei Ukraińskich oraz wagon sypialny - wszystko po to, żeby długa jazda minęła jak najbardziej komfortowo dla 6-letniego synka. Nagle o godzinie 3:00 nad ranem otworzyły się drzwi przedziału i do środka wtargnął półnagi 45-latek, Witalij Rudzko. Zaczął okładać prezenterkę po głowie, próbował ją też dusić. Anastasia była pewna, że ma zamiar ją zgwałcić.

6-latka obudziły groźby i krzyki, sam próbował bronić mamy - płakał i błagał, by 45-latek ją oszczędził. Mężczyzna zdenerwował się, że dziecko przeszkadza mu w próbie gwałtu, dlatego chciał uderzyć chłopca. Anastasia stanęła w jego obronie. Namówiła napastnika, żeby przejść do jego przedziału, a tam bez obecności dziecka będzie mógł zrobić z nią, co tylko chce.

Kobieta walczyła o życie swoje i syna. Bulwersuje jedna rzecz

- Owinął się w prześcieradło, wyciągnął mnie z przedziału i wprowadził do swojego. Drzwi za mną były zaryglowane górnym zamkiem. [...] Obawiałam się, że jeśli jest w stanie pobić niewinną nieznajomą, to dźgnięcie jej nożem nie stanowi dla niego problemu - opowiada Anastasia, kiedy przypomniała sobie widok noża wbitego w melon. Kiedy 45-latek znów próbował zgwałcić kobietę, chłopiec po raz kolejny zaczął krzyczeć. Gwiazda ponownie przekonała mężczyznę, żeby pozwolił jej pójść uspokoić dziecko. Usłyszała kilka gróźb i została puszczona wolno.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Anastasia zabrała syna z przedziału i zaczęła szukać pomocy. Konduktorka kompletnie nie wiedziała, o co jej chodzi, a z naprzeciwka szedł już Witalij. Pobiegła więc do kolejnych wagonów i przedziałów, waliła w szyby, wzywała pomocy. Nikt jej nie pomógł. Dopiero kierownik pociągu zwrócił na nią uwagę. Witalij, który zresztą jechał na gapę, został zatrzymany i przekazany w ręce policji dopiero w Kijowie, 3 godziny po akcji kierownika pociągu.

Dzisiaj grzeje: 1. Nagła zmiana w ostatniej chwili. Rząd wprowadził nowe zasady, obejmą wszystkich obywateli kraju
2.
Ministerstwo Zdrowia potwierdza, będzie nowe prawo. Dotknie wszystkich Polaków
3. Benedykt XVI potwornie cierpi. Watykan skomentował doniesienia o jego stanie zdrowia

Co ciekawe, policję wezwał mąż prezenterki, Władimir Zacharenkow. Konduktorzy z napastnikiem na czele starali się przekupić gwiazdę, żeby jej ukochany nie dzwonił na komisariat, ponieważ obawiali się, że stracą pracę. Anastasia Lugova w tej chwili dochodzi do siebie, ma złamaną szczękę i bolesne krwiaki. Napastnik trafił do więzienia, w którym ma przebywać do 28 września, usłyszał też zarzuty o usiłowanie gwałtu i uszkodzenie ciała.

Fot. facebook.com/Anastasia Ługowaja/

Najlepsze newsy dnia:

  1. Marta Kaczyńska przyłapana z synkiem na plaży. Internauci patrzą tylko na jedno
  2. Andrzej Gołota miał wypadek. Legenda polskiego boksu trafiła do szpitala (FOTO)
  3. Potwierdzono zakażenia w Biedronce. Sieć sklepów natychmiastowo wydała komunikat
  4. Bardzo smutna wiadomość. Stanisław Dąbrowski nie żyje
  5. Powiat jest zdziesiątkowany. Kilka tysięcy osób w jednym miejscu na kwarantannie
  6. Trwoga na urlopie. Sanepid poszukuje osób, które były w popularnym miejscu, potwierdzono zakażenie kobiety
  7. Kolejny rekord zakażeń w Polsce. Prawie 1/3 pozytywnych wyników z jednego województwa
  8. Koniec z tanim mięsem? Czeka nas prawdziwa rewolucja, zmiany są nieuniknione
  9. Łukasz Szumowski zapowiada ogromne zmiany dla Polaków. Mają wejść w życie jeszcze w tym miesiącu

Źródło: Fakt

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News