Gdy zrozpaczeni żałobnicy wrócili do domu, zastał ich przerażający widok. Niepojęte rzeczy działy się podczas pogrzebu

Gdy zrozpaczeni żałobnicy wrócili do domu, zastał ich przerażający widok. Niepojęte rzeczy działy się podczas pogrzebu Źródło: Unsplash/Rhodi Alers de Lopez

Kobieta znalazła sobie wyjątkowo perfidny sposób na wzbogacenie się. Potencjalne ofiary wybierała przy pomocy nekrologów. Gdy żałobnicy wracali do domów, czekała ich kolejna przykra niespodzianka.

Kobieta wykorzystała informacje o pogrzebach w swojej okolicy. Przy pomocy nekrologów wybierała kolejne cele, na których zarabiała pieniądze. Jakby tego było mało - na przestępcze akcje jeździła razem z dzieckiem.

Ta kobieta nie miała sumienia. Za cel obierała sobie żałobników

Do przestępstw dochodziło w Nowym Jorku w hrabstwie Bronks. 26-letnia Latonia Shelecia Stewart, przeglądając nekrologi wybierała domy do obrabowania. Wiedząc, kiedy jest pogrzeb, była pewna, że żałobników nie będzie w domu. Ustalała ich miejsce zamieszkania i w godzinach ceremonii udawała się na miejsce, aby plądrować miejsca zamieszkania uczestników pogrzebu.

Procederem trudniła się od 2017 do wiosny 2018 roku. Na miejsce podjeżdżała autem, w którym zostawiała swoje dziecko. Następnie przystępowała do akcji - na miejsce wchodziła przy pomocy gumowego młotka, którym rozbijała szyby. Następnie wynosiła wszystkie kosztowności, pakowała je do auta i odjeżdżała w siną dal. Gdy żałobnicy wracali do domu, zastawali jedynie obrabowane mieszkanie.

Policjanci w końcu złapali wyjątkowo bezduszną złodziejkę

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dzisiaj grzeje: 1. Mąż wysłał Marcie sms-a z Anglii. Zatkało ją, gdy zobaczyła treść wiadomości
2. Dostaniesz kolejną trzynastą emeryturę! Jest tylko jeden warunek

Policjantom z Nowego Jorku udało się złapać Latonię na gorącym uczynku - ujęli ją dokładnie w momencie, kiedy podejmowała się kolejnego włamu. W aucie znaleźli rzeczony młotek, natomiast po przejrzeniu telefonu odkryli, że ma ona tam zapisane lokalne nekrologi. 26-letniej mieszkance Bronksu postawiono już zarzuty. Według prokuratury 22 razy dopuściła się kradzieży z włamaniem oraz trzykrotnie uszkodziła pojazdy mechaniczne. Jej kolejna rozprawa ma odbyć się 13 sierpnia.

Najlepsze newsy dnia

  1. Żona gwiazdora TVN ZMIAŻDŻONA przez internautów. Wszystko przez jedno zdanie
  2. Kobieta dzień przed ślubem dowiedziała się, że narzeczony ją zdradza. Przed ołtarzem zgotowała mu piekło przy całym kościele
  3. Polsat poinformował o koszmarnych wydarzeniach za granicą. 9 osób zamordowanych, 26 rannych
  4. Złodzieje okradli żonę gwiazdora. "Niewybaczalny grzech", nie wiedzą z kim zadarli
  5. Magda zauważyła dziwne zachowanie swoich sąsiadów. Gdy poszła w odwiedziny, odkryła ich najintymniejszy sekret

Źródło: Super-Express

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News