Weszła do kuchni i zamarła, od razu zaczęła uciekać. Prawda o stworze, który wychodził spod szafki, zwala z nóg

Weszła do kuchni i zamarła, od razu zaczęła uciekać. Prawda o stworze, który wychodził spod szafki, zwala z nóg Źródło: Twitter/donna9p

Gdy kobieta weszła do kuchni, zamarła - zobaczyła tajemniczego stwora. Była przerażona, gdy go zobaczyła. Jedyne, co chciała zrobić, to uciec z krzykiem. Po pewnym czasie odkryła jednak szokującą prawdę na temat potwora spod szafki. Zdjęcia powalą was na kolana. Ekspresowo obiegły cały internet i stały się niezaprzeczalnym hitem.

Donna Porée to 22-letnia kobieta, która w ostatnim czasie nie spędzała w domu za wiele czasu Nie pojawiła się w mieszkaniu od 3 miesięcy. Gdy weszła do kuchni, nie mogła uwierzyć własnym oczom, czegoś takiego nie spodziewałby się nikt. Zdjęcia Donny stały się hitem na całym świecie. 

Gdy kobieta weszła do kuchni, zamarła, prawda okazała się być jeszcze bardziej szokująca

Donna Porée w związku z restrykcjami spowodowanymi panującą na całym świecie pandemią koronawirusa przez ostatnie trzy miesiące nie pojawiała się w mieszkaniu. Cały czas spędzała ze swoim narzeczonym po drugiej stronie miasta. Kiedy obostrzenia zostały częściowo zniesione, kobieta postanowiła w końcu udać się do swojego mieszkania. To, co tam zastała, przeraziło ją do szpiku kości.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Gdy Donna weszła do kuchni w swoim mieszkaniu, nie mogła uwierzyć własnym oczom. W pierwszej chwili zauważyła przerażający obiekt. Sylwetka długich łodyg opartych o ścianę wyglądała niczym inwazja zjawiska nie z tego świata. Gdy tylko zdała sobie sprawę z tego, co widzi, zaniosła się śmiechem.

Olbrzymie różowe korzenie wyłoniły się z worka ziemniaków, który był umiejscowiony pod szafką. Scena, zwłaszcza w ciemności, wyglądała niczym z filmu science-fiction. Korzenie przykryły niektóre półki oraz ściany, w ciągu trzech miesięcy miały możliwość przeprowadzenia prawdziwej inwazji na kuchnię.

Dzisiaj grzeje: 1. MZ z samego rana opublikowało wstrząsające nagranie. Wielu Polaków może złapać się za głowy

2. Biolog wyznał prawdę na temat noszenia maseczek ochronnych. Czy mają sens?

Porée zrobiła zdjęcie niesamowitego zjawiska i postanowiła podzielić się nim na Twitterze. Oczekiwała, że większość ludzi będzie zszokowana, jednak zdecydowanie przeżywała ona raczej rozbawienie. Potwór z innego świata okazał się workiem ziemniaków z wyrośniętymi korzeniami.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Prosty sposób na odstraszenie much z domu. Wystarczy wymieszać ze sobą dwa składniki
  2. Ponętne zdjęcie narzeczonej Artura Szpilki. Pokazała niemal wszystko, zasłoniła się tylko kwiatkiem (FOTO)
  3. Niestety, zmarł wyjątkowy człowiek i wielki Polak. Bardzo smutne informacje potwierdził prezydent Tarnobrzega
  4. Agnieszka Chylińska pokazała matkę. Prawda o ich relacji wyciska łzy z oczu
  5. Niestety, potwierdziły się bardzo smutne informacje. Nie żyje Kazimiera Łagan
  6. Andrzej Duda chce zmian w konstytucji. Chodzi o zapis o adopcji przez pary jednopłciowe

Źródło: Mirror

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News