Ta kobieta nigdy nie pokazuje się bez makijażu i nienawidzi naturalności. Uważa, że "to slogany dobre dla zakompleksionych dziewczynek"

Ta kobieta nigdy nie pokazuje się bez makijażu i nienawidzi naturalności. Uważa, że "to slogany dobre dla zakompleksionych dziewczynek" Źródło: pexels/kamboopics

Kobieta zdecydowała się nigdy nie pokazywać bez makijażu. Jak sama przyznaje, naturalność nie jest dla niej. Bez make-upu nie widział jej nawet partner. Co więcej, ma bardzo złe zdanie na temat dziewcząt twierdzących, że najważniejsze jest prawdziwe piękno.

Kobieta stwierdziła, że zdobywający ostatnio coraz większą popularność ruch "body positive" nie odpowiada jej poglądom. Obecnie coraz więcej kobiet rezygnuje z makijażu, ona jednak nie zamierza dołączać do tego trendu i stawia krok w zupełnie inną stronę.

Kobieta, który nigdy nie ruszy się z domu bez makijażu

Ada napisała list do portalu plotkarskiego, w którym napisała, co sądzi o wychodzeniu na miasto bez makijażu. Nie da się ukryć, że głosi dosyć kontrowersyjne opinie. Stwierdziła, że kobiety, które pokazują się bez make-upu oraz prezentują swoje niedoskonałości, okłamują same siebie.

- To slogany dobre dla zakompleksionych dziewczynek, a nie dorosłej kobiety, która poznała już życie. Nikt mi nie wmówi, że dzięki epatowaniu niedoskonałościami będę postrzegana lepiej - napisała Ada w swoim liście.

Jak sama przyznała, wyjątkowo irytuje ją, gdy publicznie krytykuje się makijaż czy retusz zdjęć w mediach. W takich sytuacjach często pojawiają się nieprzychylne komentarze wobec gwiazd, w których nazywa się je "tapeciarami" albo nawet "oszustkami". Ada uważa, że to nie w porządku, bo przecież po to są kosmetyki, żeby ich używać.

Nawet jej narzeczony nie widział jej bez make-upu. Ada zarzeka się, że nigdy nie zobaczy

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Autorka listu stwierdziła, że nie wyobraża sobie pokazania się swojemu partnerowi bez makijażu. Faktycznie do tej pory tego nie zrobiła i planuje tę praktykę kontynuować. Jak sama twierdzi - nie wierzy w to, że mężczyzna doceni eksponowanie przez nią zmarszczek, bruzd i niedoskonałości.

- Po ślubie też nie zamierzam odkrywać wszystkich kart. Ok, wstawanie skoro świt, żeby poprawić make-up, to nie jest nic fajnego, ale czasem trzeba się poświęcić. Przynajmniej dzięki temu zawsze jestem dla niego atrakcyjna - napisała.

Ada uważa, że mężczyźni tylko mówią, że pragną naturalności, a w rzeczywistości chcą wymalowanej i "zrobionej" kobiety. Autorka listu przyznaje, że bez makijażu nie czuje się komfortowo, dlatego nie ma zamiaru rezygnować z poprawiania urody. Według niej feministki walczą z makijażem, próbując wmówić innym, co jest dla nich najlepsze.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ten seans zamienił się w prawdziwe PIEKŁO. Mężczyzna zmarł w KINIE. Nikt mu nie pomógł 
  2. Największa tajemnica Braci Golec ujawniona! Przez całe życie byliście w błędzie. Prawda zszokuje was do szpiku kości!
  3. Kilkudniowa dieta kapuściana zwala z nóg. Efektem zachwycają się kobiety na całym świecie
  4. Mąż przypadkiem nagrał żonę. Czegoś tak dziwnego nie widział świat, chodzi o opiekę nad dzieckiem
  5. Tuż przed wyborami PiS daje nowe "plus"! Skorzystają kobiety
  6. Niesamowite nagrania Agnieszki Kotulanki krążą po sieci. Fani we łzach

 Źródło: Popularne

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News