Zrobiła zwykłe selfie i wrzuciła do sieci. Dopiero internauci zauważyli jeden, porażający szczegół, odebrało jej mowę

Zrobiła zwykłe selfie i wrzuciła do sieci. Dopiero internauci zauważyli jeden, porażający szczegół, odebrało jej mowę Źródło: Twitter

Kobieta po długiej, całonocnej imprezie, zrobiła sobie zdjęcie i wrzuciła je do sieci. Chwilę później dostała wiadomość od znajomego, który zauważył coś niepokojącego. Gdy się dowiedziała, nie mogła w to uwierzyć.

Kobieta nie spodziewała się, że jej z pozoru zwykłe i niewinne zdjęcie stanie się prawdziwym hitem internetu. Niedługo po jego wrzuceniu, fotografia zaczęła pojawiać się także na innych portalach. Wszystko przez jeden, porażający szczegół.

Kobieta zrobiła sobie zdjęcie, nie wiedziała, że ma nieproszonego gościa

Olivia Nunn z Middlesborough (Wielka Brytania) na tyle ciężko przechodziła "chorobę" zbyt zakrapianej imprezy wieczorem, że postanowiła się tym podzielić ze znajomym. Wstawiła je więc na konwersację grupową ze swoimi koleżankami, swoją miną wyrażając stan, w jakim się znajduję. Na zdjęciu nie zauważyła jednak jednego szczegółu.

Po chwili dostała wiadomość od znajomych, że nie jest sama. Gdy jeszcze raz zerknęła na zdjęcie, spostrzegła, że w jej kapturze czaił się ogromny pająk. Nie da się ukryć, że pająk wybierając "zmęczoną" po nocnych wojażach kobietę, nie mógł trafić gorzej.

Zdjęcie szybko stało się hitem internetu

Znajomi Olivii nie mogli wytrzymać ze śmiechu. Jedna osoba udostępniła fotografię na Twitterze, szybko stała się viralem. Internauci pokładali się ze śmiechu, zdając sobie sprawę jak dzień na "kacu" okazał się być jeszcze gorszy, niż kobieta z początku sądziła.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Tweet został udostępniony ponad 3 tysiące razy, a pod wpisem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Kilku internautów podzieliło się swoimi historiami, sami przyznali, że zdarzyło im się zrobić zdjęcie, gdy np. na ich ramieniu zakradał się pająk, a zorientowali się o tym dopiero dużo później.

Dzisiaj grzeje: 1. Fatalne wiadomości, Polacy w żałobie. Zmarł Andrzej Mrozek
2. Media dotarły do sąsiadów Szumowskiego. Na jaw wyszła cała prawda na temat Ministra Zdrowia

Sama Olivia przyznała później, że bawi ją ta historia i wcale nie ma z jej powodu traumy. Co więcej, jak sama stwierdziła, nawet ją to zbytnio nie przestraszyło, bo "pająki to jej przyjaciele".

fot. Twitter

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wirusolog z Niemiec twierdzi, że koronawirus roznosi się w zupełnie inny sposób niż wszyscy myślą. Badania oparł na zakażonych mieszkańcach
  2. Trener reprezentacji Polski pokonał koronawirusa. Świetne informacje dla kibiców w całym kraju
  3. Karol Strasburger ujawnił, co robi w nocy podczas kwarantanny. Młoda żona ma powody do dumy
  4. Babciny sposób na przechowywanie cebuli. Okazuje się, że działa na nią lepiej niż lodówka
  5. NFZ wprowadziło ważne rozporządzenie. Ogromne zmiany w służbie zdrowia
  6. Ważne dla wszystkich. Jutro Lidl, Biedronka, Dino, Żabka i Kaufland będą pracować inaczej niż zwykle

Źródło: Metro UK

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News