Chciała powiesić pranie, a znalazła powieszonego przyjaciela. Chwilę później dokonała kolejnego druzgoczącego odkrycia

Chciała powiesić pranie, a znalazła powieszonego przyjaciela. Chwilę później dokonała kolejnego druzgoczącego odkrycia Źródło: pixabay.com/JohannBargeld

Kobieta mieszkająca na co dzień w bloku przy ul. Dzierżonia w Brzegu natrafiła na przerażające odkrycie. Chciała tylko powiesić pranie, a jej oczom ukazała się sylwetka zwisająca z jednej z belek. Niepokojące wydarzenia miały swój ciąg dalszy.

Kobieta nie zapomni tego dnia do końca życia. Podczas wykonywania codziennych obowiązków odnalazła swojego martwego przyjaciela. Nie mogła mu już pomóc, wezwała policję. Potem było jeszcze gorzej.

Kobieta znalazła zwłoki przyjaciela. W bloku wydarzył się prawdziwy koszmar

4 stycznia w weekend rano kobieta znalazła odrobinę czasu, by nadrobić domowe obowiązki i postanowiła powiesić mokre pranie na strychu swojego bloku. Nie przewidywała, że na poddaszu znajdzie bezwładnie zwisające spod sufitu zwłoki swojego przyjaciela. 43-letni sąsiad już nie żył, zadzwoniła na policję oraz pogotowie. Niedługo po przyjeździe funkcjonariuszy odkryła coś jeszcze bardziej przerażającego.

W mieszkaniu 43-latka, który był wychowankiem domu dziecka i narodowości romskiej, znaleziono zmasakrowane ciało jego 40-letniego przyjaciela. Znali się od dziecka, mieszkali w bloku w Brzegu ponad 10 lat. Według znajomych nie mieli między sobą zatargów, wszyscy zachodzą w głowę, co mogło zmusić go do morderstwa.

- Jego zwłoki znaleźliśmy w mieszkaniu denata. Najprawdopodobniej obrażenia zadawano hantlami do ćwiczeń, na których zabezpieczono ślady krwi - wyjawił szczegóły Stanisław Bar, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Opolu.

Mieszkańcy są w szoku. Byli przyjaciółmi, nie można było na nich powiedzieć złego słowa

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Dla mnie to szok. Ci panowie, koledzy z dzieciństwa, mieszkali tu ponad 10 lat, znaliśmy się wszyscy. Ciężko mi o tym mówić, bo nic nie wskazywało na to, by miało dojść do tragedii. Nie słyszałem żadnych krzyków czy innych hałasów - mówił jeden z sąsiadów.

Dzisiaj grzeje: 1. Staruszka skrywała sekret przez całe życie. Dopiero po jej śmierci rodzina odkryła skrywaną TAJEMNICĘ
2. Agnieszka Chylińska pokazała rzecz, którą zrobiła jej córka. Serce pęka, żaden rodzic nie wie, jak zareagować

Sąsiedzi darzyli sympatią mieszkających w bloku mężczyzn. Nie kłócili się, nie nadużywali alkoholu. Odznaczali się ogromną empatią i zawsze byli skorzy do pomocy.

- Na przykład kobiecie, która ich znalazła, robili zakupy, nosili drewno czy węgiel. Dobrzy, uczynni ludzie. Nigdy nie było poważnych awantur u nich, więc nasze zaskoczenie tą tragedią jest ogromne - opowiada mężczyzna mieszkający w bloku.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Niewiele osób wie. Po śmierci Anna Jantar została uczczona w wyjątkowy sposób przez kultowego wykonawcę 
  2. Świadczenia idą do góry od stycznia. Nawet o 247 zł więcej miesięcznie
  3. Okrutnie zakpili z Maryli Rodowicz w The Voice Kids. Powróciły przykre wspomnienia
  4. Objawienie na scenie "The Voice Kids"! Gdy tylko otworzył usta, odwróciły się wszystkie fotele, niezwykła reakcja Dawida Kwiatkowskiego
  5. Przez 14 lat każdego dnia czekał na przystanku na swojego właściciela. Historia tego psa poruszyła cały świat

Źródło: Fakt

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News