Sparaliżowana kobieta z ciężkimi dolegliwościami trafiła do szpitala. Lekarze zajrzeli między jej nogi i zamarli, znaleźli przyczynę choroby

Sparaliżowana kobieta z ciężkimi dolegliwościami trafiła do szpitala. Lekarze zajrzeli między jej nogi i zamarli, znaleźli przyczynę choroby Źródło: Facebook/EMILY PANKHURST

Kobieta nie spodziewała się, że użycie jednego z najbardziej znanych środków higieny doprowadzi ja do poważnych konsekwencji zdrowotnych. Wszystko przez jej lekkomyślność, która nieomal doprowadziła ją do śmierci.

Kobieta przez swoją nieuwagę prawie straciła życie. To wstrząsająca historia, która może być przestrogą dla wielu kobiet, gdyż ten problem dotyczy tej grupy osób. Często zdarza się, że lekkomyślność lub złe użycie różnych przedmiotów doprowadza człowieka do uszkodzenia ciała, nadwyrężenia zdrowia, czy nawet utraty życia. Nawet niepozorny przedmiot może wywołać poważne skutki. Przekonała się o tym ta kobieta.

Lekkomyślność może okazać się zabójcza

Emily Pankhurst niechlubnie popisała się roztargnieniem, przez które prawie straciła życie. Kobieta w ostatnim czasie bardzo źle się czuła, bolała ją głowa i ciągle było jej niedobrze. Okazało się, że doznała ona zespołu wstrząsu toksycznego. Jest to choroba wywołana przez występujące w ciele bakterie. Do jej objawów należą również spadek ciśnienia, podwyższona temperatura ciała oraz zaczerwienienie skóry. Wszystko zaczęło się od tego, że kobieta przechodziła menstruację. To nie ona jednak była przyczyną jej zmartwień, lecz to, czego używała podczas niej. Kobieta stosowała tampony, a jednego z nich zapomniała wyjąć. Szokujące, że zapomniała zapomniała się go pozbyć. Przypomniała sobie o nim dopiero wtedy, gdy jej stan zdrowia znaczenie się pogorszył. Tkwił on w ciele kobiety aż 10 dni. Trudno uwierzyć w taką nieuwagę.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kobieta była o krok od śmierci

Kiedy wyjęła tampon, miał nietypowy kolor, był cały czarny. Choroba postępowała bardzo szybko, a kobieta została natychmiast przetransportowana do najbliższego szpitala. Zwykły tampon prawie doprowadził ją do śmierci, a uratowała ją przed nią tylko fachowa opieka personelu medycznego.  Problemy zdrowotne Emily nie zakończyły się jednak na dzień. Niestety, musiała się ona borykać z dolegliwościami jeszcze przez długi czas. Chociaż największe niebezpieczeństwo zostało zażegnane, nie był to koniec walki o zdrowie Emily.

Dzisiaj grzeje: 1. Katarzyna Dowbor omal nie zajęła się czymś zupełnie innym. Jej życie odmienił jeden telefon
2. Nie żyje gwiazda polskiego "Mam Talent". Druzgocące wiadomości obiegły media

Zakażenie bakteryjne doprowadziło do paraliżu. Dopiero po kilku tygodniach intensywnej rekonwalescencji kobieta zaczęła wracać do pełni sił. Jednak mimo to Emily do dziś odczuwa skutki tamtego nieszczęśliwego wypadku, który był spowodowany jej roztargnieniem. Chociaż historia Emily może wydawać się wstydliwa, jest ona bardzo ważna, aby przestrzec inne kobiety. Ta sytuacja jest przestrogą nie tylko dla kobiet, ale i dla wszystkich osób. Należy odpowiednio dbać o zdrowie i higienę, gdyż małe zaniedbanie, czasami może skończyć się naprawdę tragicznie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Lelum.pl: Portal dla nowoczesnych kobiet. Kto jest redaktorem naczelnym?
  2. Antyfake - największy portal fact-checkingowy. Jego misja i najważniejsze informacje
  3. Albert Wójcik: kim jest? Młody biznesmen i miłośnik zwierząt
  4. W Radio Maryja odlecieli. "Tadeusz Rydzyk nowym wyklętym"  
  5. Zasiłek dostaną jedynie WYBRANI. Kontrole przetrzepią wam kieszenie

źródło: webniusy

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News