Rozwiązała się wielka zagadka dot. obecności tajemniczej Ewy na motorówce Staraka. Prokuratura podała informacje

Rozwiązała się wielka zagadka dot. obecności tajemniczej Ewy na motorówce Staraka. Prokuratura podała informacje Źródło: .

Kobieta, która jako ostatnia widziała Piotra Woźniaka-Staraka przed jego śmiercią, została przesłuchana. Prokuratura Okręgowa w Olsztynie podała najnowsze informacje w tej sprawie. Rozwiązana została zagadka dotycząca obecności Ewy O. na motorówce Staraka.

Tajemnicza kobieta, Ewa O., była jedynym świadkiem wypadku Piotra Woźniaka-Staraka. Do tej pory nie było wiadomo, kto feralnego dnia prowadził motorówkę, z której wypadł biznesmen. Prokuratura Okręgowa w Olsztynie przesłuchała już kobietę i ustaliła więcej szczegółów dotyczących tego tragicznego wydarzenia. 

Kobieta była obecna przy tragicznych wydarzeniach

Ewa O. była jedynym naocznym świadkiem całego tragicznego zdarzenia. Wiele osób zastanawiało się, kim jest tajemnicza kobieta, która razem z mężem Agnieszki Woźniak-Starak pływała na motorówce po jeziorze Kisajno. 27-latka pochodzi z Łodzi i jest pasjonatką podróży i żeglarstwa. Co więcej, okazało się, że jest doświadczoną instruktorką i sternikiem w szkole żeglarskiej Gertis. Śledczy zaczęli się zastanawiać, czy motorówkę prowadził milioner, czy może tajemnicza Ewa O.

Prokuratura rozpoczęła śledztwo w sprawie spowodowania wypadku ze skutkiem śmiertelnym. Według informacji "Super Expressu", kobieta została przesłuchana przez Prokuraturę Okręgową w Olsztynie, jednak wyłącznie w charakterze świadka. Śledczy ustalili, że tego dnia motorówką kierował Piotr Woźniak-Starak, a nie jego tajemnicza koleżanka. Kobiecie nie zostaną postawione żadne zarzuty.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Piotr Woźniak-Starak utonął na jeziorze Kisajno w nocy 18 sierpnia, niedaleko swojej posiadłości na Mazurach. Tego dnia miał zapoznać się z 27-letnią Ewą O. i zaproponować jej podwózkę do domu. Niestety, tragiczny wypadek spowodował śmierć biznesmena, a tajemniczej kobiecie udało się samodzielnie dopłynąć do brzegu. 

Dzisiaj grzeje: 1. Lublin: znaleziono ROZCZŁONKOWANE ciało. Pies odgryzł głowę właścicielowi. Prokuratura nie ma wątpliwości
 
Najgorszy taniec w historii programu? Już przed występem zalała się łzami, "znaleźliśmy się w tanecznym piekle"

Śledczy są już przekonani, że motorówką kierował Starak. Jak się okazało, znany producent był pod wpływem alkoholu. Badania wykazały, że biznesmen miał 1,7 promila we krwi i 2,4 promila w moczu. Piotr Woźniak-Starak podczas wypadku uderzył głową o śrubę motorówki. Według informacji z prokuratury, przyczyną zgonu producenta  była ostra niewydolność krążeniowo-oddechowa, spowodowana urazem czaszkowo-mózgowym.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Majątek Lewandowskiej robi wrażenie. W rok zarobiła astronomiczną sumę
  2. Córka wróciła do domu z płaczem. Dostała skandaliczną uwagę od nauczycielki, matka prawie zemdlała
  3. Zainstalował kamerę i wyszedł. Pies nie wiedział, że się nagrywa. Mężczyzna obejrzał miażdżące serce nagranie, już nigdy nie zostawi zwierzaka samego
  4. Ludzie bili się o popularny produkt, teraz znów wraca na sklepowe półki. Rusza wielka promocja w Lidlu
  5. Panna młoda chciała zadać szyku na swoim ślubie. Została bezlitośnie wyśmiana, "założenie tego to samobójstwo”"

źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News