Policja myślała, że wchodzi na zwykłą imprezę. Gdy zobaczyli prawdziwe źródło krzyków, zamarli

Policja myślała, że wchodzi na zwykłą imprezę. Gdy zobaczyli prawdziwe źródło krzyków, zamarli Źródło: Unsplash - Janko Ferlić

Ta kobieta przeszła przez poród z piekła rodem. Dziecko w większości przypadków rodzi się w szpitalu pod uważną opieką medyczną, choć czasami matki muszą radzić sobie same. Rzadko jednak dochodzi do tak patologicznych przypadków, jaki miał miejsce w Katowicach.

Kobieta musiała urodzić w przerażających warunkach. Dziecko w ogromnej większości przypadków ma zgodnie z wolą rodziców przyjść na świat w szpitalu, gdzie od razu będą się nim mogli zająć specjaliści i nie wydarzy się nic złego. Czasami jednak rodzice nie decydują się na skorzystanie z usług lekarza, sądząc, że sami najlepiej poradzą sobie nawet w przypadku wystąpienia sytuacji kryzysowej. To może przynieść opłakane skutki.

Do właśnie takiej sytuacji doszło niedawno w Katowicach. Ciężarna kobieta nie zadzwoniła po lekarzy, gdy rozpoczął się poród i postanowiła działać na własną rękę. Problem w tym, że w jej mieszkaniu trwała libacja alkoholowa, w związku z czym trudno było o dobre warunki do urodzenia dziecka. Policję postanowili wezwać sąsiedzi kobiety.

Kobieta urodziła w koszmarnych warunkach

Sąsiedzi usłyszeli krzyki dochodzące z mieszkania obok, w związku z czym postanowili jak najszybciej zaalarmować służby. Doskonale zdawali sobie sprawę z tego, co najprawdopodobniej dzieje się w środku, w związku z czym poprosili funkcjonariuszy, by ci pojawili się na miejscu jak najszybciej. Służby szybko trafiły na miejsce, dzięki czemu udało się uratować dziecko.

- My się tutaj użeramy z menelstwem w tym mieszkaniu. Tam mieszka pełno różnych ludzi. Policja, interwencje - mówi sąsiadka kobiety, która postanowiła urodzić dziecko we własnym mieszkaniu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dziecko mogło umrzeć przez nieodpowiedzialne zachowanie matki

Na miejscu zjawili się policjanci, którzy zastali kompletnie pijanych mężczyzn oraz kobietę, która była w trakcie porodu. Natychmiast zadecydowano o przewiezieniu matki do szpitala. Policja przekazała pierwsze informacje o jej stanie.

Dzisiaj grzeje: 1. Mąż wysłał Marcie sms-a z Anglii. Zatkało ją, gdy zobaczyła treść wiadomości
2. Użytkowanie wieczyste: uważajcie, bo możecie stracić tysiące złotych

Lekarze poinformowali, że poród został dokończony szczęśliwie i dziecku oraz jego matce obecnie nie zagraża żadne niebezpieczeństwo. Służby jeszcze raz przypomniały, by zawsze decydować się na poród domowy jedynie w zupełnej ostateczności.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wnuczka znanego aktora TVP zmaga się z nieuleczalną chorobą. ”Człowiek o tej chorobie nic nie wie, dopóki się z nią nie zetknie”
  2. Nie żyje legendarny aktor "Złotopolskich". Tysiące Polaków pogrążyło się w żałobie
  3. Kasia Cichopek biega po plaży w zjawiskowej sukience. Jej kosmiczna cena rozjuszyła fanki
  4. Koszmarna choroba zmieniła Ewę Drzyzgę. Gdy zobaczycie jak dzisiaj wygląda, oniemiejecie
  5. Kuriozalna wpadka Magdy Gessler. W pośpiechu edytowała wpis, ale internauci zdążyli porobić zdjęcia

 

źródło: Radio Zet

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News