Z trumny dochodziły dziwne dźwięki, wtedy dokonano odkrycia. Kobieta urodziła dziecko w grobie

Z trumny dochodziły dziwne dźwięki, wtedy dokonano odkrycia. Kobieta urodziła dziecko w grobie Źródło: .

Kobieta urodziła dziecko w grobie. Absurdalna i jednocześnie mrożąca krew w żyłach historia dociera do kolejnych słuchaczy, którzy nie dowierzają wręcz, że rzeczywiście wydarzyło się coś tak koszmarnego.

Kobieta miała najpierw zostać pochowana żywcem, a potem urodzić w grobie. Nikt nie miałby o tym pojęcia, gdyby nie dziwne dźwięki, które zaczęto słyszeć na cmentarzu. W końcu zdecydowano o skontrolowaniu niepokojącej sytuacji, a gdy otworzono nagrobek dokonano makabrycznego odkrycia. Widok zapierał dech w piersiach. 

Z trumny dochodziły podejrzane odgłosy. Kobieta urodziła w grobie 

Na jednym z warszawskich cmentarzy postawiono pomnik z porażającym motywem. Przedstawia on pękniętą płytę grobu, z której próbuje wydostać się młoda kobieta trzymająca za rączkę małe dziecko. Przedstawiona postać to 33-letnia Anna Regina Kilemann, a z nagrobkiem wiążę się mrożąca krew w żyłach historia. Choć wielu uważa, że niegdyś rzeczywiście doszło do podobnego zdarzenia inni uważają to jedynie za legendę opowiadaną dzieciom. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Głosi ona, że w 1793 roku Anna miała zostać uznana za zmarłą, choć tak naprawdę przebywała w letargu, czyli stanie charakteryzującym się bezwładem, brakiem reakcji na bodźce, a procesy życiowe są w dużym stopniu zahamowane. Ponadto, kobieta spodziewała się dziecka. Gdy jednak uznano, że nie żyje zorganizowano pochówek, a ciało złożono na cmentarzu ewangelicko-augsburskim w Warszawie. 

Dzisiaj grzeje: 1. 13 dzieci nie żyje, 40 jest rannych. W zagranicznej szkole doszło do tragedii

2. Przyjaciółka Pawła Królikowskiego wyznała nieznane fakty o jego stanie. Nikt nie wiedział, przez co naprawdę przechodził

Tutaj wersje legendy zaczynają się nieco różnić. Jedna głosi, że wątpiący w śmierć ukochanej mąż kazał otworzyć trumnę, a druga, że zajmujący się cmentarzem grabarz usłyszał jęki 33-latki, o czym natychmiast zawiadomił jej rodzinę. Ci zdecydowali otworzyć grób, by przekonać się, czy zmarła rzeczywiście mogła wydawać z siebie jakieś dźwięki. Wówczas odkryto, że kobieta urodziła w nim dziecko, jednak gdy poznano prawdę było już za późno i zarówno ona, jak i dziecko nie żyli. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Znienacka nadeszły lepsze niż 500+ wieści. Bank da ci na zakupy w Biedronce ogromne pieniądze
  2. 500 plus do maja 2021 roku i bez dalszego planu. Program nie przynosi efektów
  3. Telewidzowie zrozpaczeni. Gwiazda TVP nagle ogłosiła odejście, już nie zobaczymy jej na ekranach
  4. Księżna Kate wydała oficjalny komunikat o chorobie. Smutne, bolesne słowa
  5. Dramat Kubackiego i Stocha. W mediach pojawiły się niepokojące doniesienia

Źródło: rmf fm

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News