Kobieta dyskretnie wręczyła recepcjonistce karteczkę. Przeczytała 12 dramatycznych słów i przeszły ją ciarki

Kobieta dyskretnie wręczyła recepcjonistce karteczkę. Przeczytała 12 dramatycznych słów i przeszły ją ciarki Źródło: Facebook / Sharing is Caring

Kobieta postawiła wszystko na jedną kartę. Wręczyła recepcjonistce karteczkę z dramatyczną wiadomością. To mogło zakończyć się dla niej tragicznie.

Kobieta przyjechała do kliniki weterynaryjnej razem ze swoim chłopakiem. Po chwili wręczyła małą kartkę recepcjonistce. Ta rozwinęła papier i przeczytała dramatyczne słowa, które zmroziły jej krew w żyłach. Sytuacja była bardzo poważna.

Kobieta przyjechała do weterynarza w towarzystwie chłopaka

Caroline Reichle przyjechała do weterynarza ze swoim psem. Towarzyszył jej chłopak Jeremy Floyd. Zaraz po tym, jak weszli do budynku, kobieta ukradkiem przekazała karteczkę z wiadomością recepcjonistce, której biurko znajdowało się przy drzwiach. Całą sytuację zarejestrował monitoring lecznicy. Pracownica ośrodka rozwinęła karteczkę i przeczytała dramatyczny apel o pomoc.

-WEZWIJ POLICJĘ! Mój chłopak grozi mi. Ma broń. Nic mu nie mów – te słowa były napisane na kartce, która otrzymała kobieta na recepcji.

Przerażona dziewczyna oddaliła się w stronę swojego chłopaka, który stał tuż za rogiem. Gdy tylko udali się w głąb korytarza, recepcjonistka pokazała zawartość kartki koleżance i powiadomiła odpowiednie służby.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kobieta postawiła wszystko na jedną kartę. Gdyby wpadła, mogłaby skończyć tragicznie

Funkcjonariusze już po kilku minutach zjawili się w lecznicy i zatrzymali mężczyznę. Okazało się, że dwa dni wcześniej pobił swoją dziewczynę i przetrzymywał ją w domu. Pozwolił jej zabrać psa do weterynarza tylko pod warunkiem, że pójdą tam razem. Szantażował kobietę, zabronił jej uciekać i groził, że ma przy sobie broń.

Dzisiaj grzeje: 1. Na pogrzeb Anny Jantar przyszło aż 40 tysięcy Polaków. To, jak wygląda jej grób dziś jest nie do uwierzenia
2. 21 lat młodszą dziewczynę trzyma na smyczy, jedzenie wrzuca jej do miski. Rodzina nie potrafi jej pomóc

Floyd został oskarżony o pobicie i napaść z użyciem broni palnej oraz bezprawne pozbawienie wolności. 28-latka została zabrana do szpitala. Po badaniach okazało się, że miała dotkliwe obrażenia głowy, ramienia oraz oka.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Mogą ZABRAĆ ci miejsce pochówku bliskiej osoby. Aby temu zapobiec, musisz pamiętać o jednym
  2. Kaczyńska z rodziną odwiedziła grób rodziców na Wawelu. Towarzyszył jej też Andrzej Duda
  3. Wydało się, jaką emeryturę będzie miał Donald Tusk. Śmieszna kwota, Polacy łapią się za głowy
  4. 5 mężczyzn brutalnie zgwałciło bezbronne dziecko. Wyrok sądu jest śmieszny, a uzasadnienie sprawia, że ręce opadają
  5. GIS pilnie wycofuje popularną przyprawę. Jest skażona groźną bakterią, lepiej od razu ją wyrzucić

źródło: Popularne

Następny artykuł